Ploprof od Rouheleny
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Ploprof od Rouheleny
Rouhelena konsekwentnie daje homary na Genuine Eta. Tym razem wpadł mi w oko Ploprof na Ecie 2836-2:



Świeci pięknie:


40mm bez koronki, szafir, co prawda tylko 50M wodoszczelności, ale według zapewnień testowane ( :razz: ). Cena jak na prawdziwą Etę 2836-2 też nie jest wygórowana, bo 260 dolarów. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie ten widok:


Typowa submarinerowska d.upa! Najgorszy dekiel zegarkowy na całym świecie! :evil:

:
eeee tam fajny jest, tylko ciekawe czy ta luma taka mocna czy podkręcone zdjęcie, znając życie pewnie nie świeci tak ładnie...

:
Eeeech przeczytałem tytuł i już myślałem, że sklonowali Ploprofa, a to tylko SD z tarczą Ploprof ...
To jakiej pupy tam Waćpan oczekiwałeś? :cool:

Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
Fajny jest tylko od przodu. Rolexowata d.upa wszystko psuje. Jest obrzydliwa. :evil:

:
Swoją drogą miałem taką samą nadzieję jak kubama :sad: szkoda, szkoda.

:
qbapiasek,

+1

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Moim zdaniem ciekawe połączenie Omegi i Rolka ;)
Ploprof też wejdzie jego podróbki biją rekordy popularności .

:
A myslalem,ze bedzie koperta ploprofa,a tu kupka.
No i ta eta...grrrrr.Na st-16 kosztowalby o wiele mniej i nie bylby gorszy.
P.S.Wklad bezela jest taki gruby,czy odkleja sie na pierwszej fotce? xD

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Nie umywa się do oryginału MQJ'a :mrgreen: :twisted:

:
Na deklu jest przynajmniej miejscę na fajny grawer :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
Na deklu to jest miejsce na fajny tył. :evil: Tył Rolexa Submarinera powinni pokazywać jako karę za szczególnie okrutne występki. :twisted:

:
Myslalem aby zamontowac te wskasowki od heleny do mojego seiko monster MKII. Myslicie ze daloby sie dopasowac wskazowki ETY na werk seiko?

:
Pewnie tak sprawdz u Noaha on ma wskazówki rozmiarowo pasujące do seiko i ety , tylko sekundowa nie pasuje , więc i te powinny pasować , tak gdybam .

:
ETA i Seiko maja te same wymiary godzinowej i minutowej. Sekundowa będzie chyba za luźna ale to ściśniesz pińcetą delikatnie i da radę.

Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
U yobokies piszą wręcz, że te wskazówki można stosować zamiennie i do Seiko, i do Et 28xx.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.