Jaki pasek do Santino A1?
Odpowiedz do tematu

: Jaki pasek do Santino A1?
Jaki pasek do tego zegarka byście zaproponowali?



Mnie się nasuwa niebieski/granatowy krokolook. A Wam?

: Re: Jaki pasek do Santino A1?
Santino napisał/a:
Mnie się nasuwa niebieski/granatowy krokolook. A Wam?

...jak dla mnie, to nie będzie pasował ni chu chu. Klasyczny czarny, albo brązowy z delikatnym przeszyciem. Płaski, nie kroko, jaszczurko, wężo cośtam. Nie znam się na paskach, więc nie mogę bezpośrednio polecić, ale chłopaki zaraz się zlecą to pomogą.

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-12-08, 23:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Czarny płaski teraz jest. I jest calkiem ok.
Ale myślę, że granatowy może być jeszcze lepszy :-)

Bo niestety brąz dla mnie odpada - nie noszę się w brązach w ogóle.

:
...ale ten co teraz jest nie jest płaski - ma jakiegoś garba na środku. Moim zdaniem "kolorowy" pasek nie będzie tutaj pasował. Zabierze cały urok jaki siedzi w tym zegarku

:
Aż się prosi o coś niebieskiego ... Moje propozycje:
KLIK 1
KLIK 2
KLIK 3
KLIK 4
KLIK 5
KLIK 6

:mrgreen:

:
Tomek napisał/a:
Aż się prosi o coś niebieskiego ... Moje propozycje:
KLIK 1
KLIK 2
KLIK 3
KLIK 4
KLIK 5
KLIK 6

:mrgreen:


1. - chyba za cienki będzie
2. - zwęża się do 18 mm przy klamerce, a mam zapinkę na 20 mm :-(
3. - jak pkt 1
4. - j.w.
5. - jak pkt 2 - ale na razie jest liderem :-)
6. - jak pkt 1, 3 i 4

:
Ładny Sylwek, ładny, szukaj i kombinuj taki jaki się Tobie podoba i pamiętaj że pasek może z zegarkiem uczynić cuuuuuda.

:
Tomek, chcesz kolejnego pomagacza? ;-)

Dzięki - zaraz popatrzę na linki.

Czy ktoś z Was ma porównanie jakości, miękkości, grubości, etc. Boba i Riosa?

Bo cenowo widzę w miarę podobnie.

:
Mam i BOBy i RIOSy. Rios jakością wykonania i wykończenia bije BOB-a na głowę, te wyższe modele (np. Marina) też.
Paski BOB są grubsze i przez to sztywniejsze (mam co prawda tylko takie masywne, z grubej skóry), choć Blaz miał Riosa z pancernej skóry (nie ma go w linkach, taki masywny pach z krowiej skóry). Moje Riosy (3 szt.) są cieńsze, mięciutkie i dobrze układają się do nadgarstka. Jak w testach długodystansowych - nie wiem, za krótko mam jedne i drugie.
Co do ceny: nie mam pojęcia, skąd Marvin bierze te paski, na Zatoce Rios jest dość drogi.

Jeszcze trzy propozycje bardziej budżetowe, szczególnie drugi link polecam uwadze, poszukaj takiego w jaśniejszym kolorze, miałem ten pasek, jest świetny. U tego sprzedawcy powinien być.

KLIK 1
KLIK 2
KLIK 3

A za pomagacza dziękuję :grin: , od przybytku głowa nie zaboli. Do usług :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Tomek, zależy jakie Riosy, bo ja akurat miałem do czynienia z baaardzo twardym. :razz: Ale w ogólności to masz rację z tym porównaniem. :wink:

:
Ty miałeś coś TAKIEGO lub tego typu w innym kolorze. Te krokoluki są naprawdę miękkie i przyjemniaste.

Blaz
[Usunięty]
:
Dokładnie tego. :wink:

:
kolor BOBa navy blue - wpada w fiolet.....dziwny.
cobalt wygląda ciekawiej :)



.....aczkolwiek tu czarny pasek krokolook byłby gitara :)

:
Taki żem se kliknął.

Zobaczym na żywo jak przyjdzie, co to za ziółko ;-)


Szukam teraz do niego zapinki i jakiegoś speca od grawerowania, żeby mi na niej logo zrobił :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.