Thunderbirds Multi Pro automatic
Odpowiedz do tematu

: Thunderbirds Multi Pro automatic
Ktos wie moze co to za werk siedzi w tym czyms:

http://shop24.aviator-wat...black::569.html

Pozdr
strix

:
Chiński :lol: ...
To jest "wariacja na temat" z multikalendarzem, zdjęcia są słabe ale z tego co widać jest to ten sam werk co np. w Olipai - wariacja ST6.

:
ALAMO napisał/a:
Chiński :lol: ...
To jest "wariacja na temat" z multikalendarzem, zdjęcia są słabe ale z tego co widać jest to ten sam werk co np. w Olipai - wariacja ST6.


Warto zanabyc za te pieniadze zakladajac, ze zewnetrznie sie podoba? Z tego co widze to "najnizszy" mechanizm SG przynajmniej jesli chodzi o oznaczenia - wiadomo jak z jego jakoscia? Szukam cos podobniego, lub "czystego" pilota bez chrono i dodatkow ale total maks 42mm bez koronki. Moze cos doradzicie ladnego - /oczywiscie na mechanizmach chinskich/

Pozdr
strix

:
strix napisał/a:

Warto zanabyc za te pieniadze zakladajac, ze zewnetrznie sie podoba?


Za te pieniądze nie. Lepiej zapolować na Parnisa Big Pilota na eBayu lub nabyc u któregoś Majfrenda.

Np u Jacksona
http://www.jacksontse.com/homagehome.html

Foch und Ch.
:
145 ojro bym w życiu nie dał - Olipai czy tam inna Orkina kosztuje 30 dolków ... Szkoda że takiego małego chcesz, bo w tej cenie można się szarpnąć na Szanghaja pilota, a to już jest klasa :!:

Blaz
[Usunięty]
:
Za 145 ojro to można już wybrzydzać. :wink:

:
Multikalendarz, be.

:
strix napisał/a:

Warto zanabyc za te pieniadze zakladajac, ze zewnetrznie sie podoba?


Nie warto imo ...

strix napisał/a:
Moze cos doradzicie ladnego - /oczywiscie na mechanizmach chinskich/


Mezalians ... :grin: Looknij TUTAJ

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-10-07, 10:46, w całości zmieniany 1 raz
:
Z tym że Mezalians jest sporo większy niż deklarowane max 42 mm...

:
Ale imo nie czuć tego rozmiaru na nadgarstku, koperta ładnie się układa, nie wygląda monstrualnie...

:
Tomek napisał/a:
Ale imo nie czuć tego rozmiaru na nadgarstku, koperta ładnie się układa, nie wygląda monstrualnie...


Po pierwsze, szukalem go jak sie pojawil watek - jest bardzo ladny. niestety nie znalazlem na jebaju ani w zadnym z e-sklepow.

Poza tym o ile szerokosc moze byc i 50 to lug to lug nie wiecej niz 52mm /Parnis power reserve to maks co jeszcze gra z moja reka/

Pozdr
strix

:
Na Zatoce ma go tylko jeden sprzedawca, burgeonwatches, ma akurat jedną sztuczkę, linka do aukcji TUTAJ , cenka wywoławcza $100 z szippingiem, zaloguj się przez Ebay.com (nie .pl), będeziesz miał opcję "Best offer", zaproponuj coś z przedziału $65 - $75 (pamiętaj tylko, że Best offer można złożyć tylko chyba 3 razy na jednej aukcji). Mój kupiłem za $80 z szippingiem, ale mogło coś podrożeć.

:
Mezalians to dobry , wybór , ja jeszcze nie mam. Czekam aż ktoś z rodzinki za wszelką cenę będzie chciał mi kupić jakiś ładny prezent zegarkowy :smile:

:
Tomek napisał/a:
Ale imo nie czuć tego rozmiaru na nadgarstku, koperta ładnie się układa, nie wygląda monstrualnie...


Tu bym się nie zgodził...to jeden z najgorzej się układających zegarków jakie miałem.
Pozbyłem się już pierwszego dnia po otrzymaniu!

Nic do niego nie mam ale te jego 44mm wyglądają jak jakieś monstrum 47mm lub więcej.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Na moim leży ok :grin: . Są różne nadgarstki ...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.