Rubicon
Odpowiedz do tematu

: Rubicon
Na alledrogo (i pewnie nie tylko) sprzedają Rubicony.
Czy ktoś miał z tym czymś do czynienia? Chodzi mi o to, czy wg opisów są tam miyoty, ich klony czy inne wynalazki?
Firma, która mieni się przedstawicielem, ma też inne wynalazki (albatross, bisset).

Pozdrawiam
Lastrad
:
Kwarcówki Rubicona owszem są na Myiotach, co więcej, mają dwa czy tam trzy modele Chronografu na Myjce OS20. Jeśli chodzi o mechaniczne to automaty są io na Myiocie i na chińskich DG, natomiast model z naciagiem manualnym (Rubicon Worlmaster wzorowany na modelu Atlantica o tej samej nazwie) posiada coś chińskiego - jak się przejdę do swojej hurtowni to namówię sprzedawce żeby otworzył dekiel, zobaczymy co tam siedzi :D

Wzorem kilku innych Kumotrów wypisałbym tutaj marki i modele swoich zegarków, ale obawiam się że mogłoby zabraknąć miejsca :D
:
Mam automatycznego Rubicona na mechanizmie Miyota 8215 - recenzowałem na zegarkiclub.pl. Dobry zegarek, moze pod wzgledem materiałów użytych do produkcji tarczy trochę odstaje od Seiko, ale za te pieniądze jest to dobra maszyna. Marka może i nieco "wirtualna", ale zegarek z pewnością sprawia mniej kłopotów niż niewirtualne Vostoki...

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Odnośnie Bisseta to mam jeden model, nie wiem co jest w środku ale bateria działała 5 lat i ma funkcję End of life, co mnie zaskoczyło :)

Super Podpis Bulwo
Blaz
[Usunięty]
:
Bisset swoje istnienie oparł na pi-arowym kłamstwie, co mnie zniechęca do tej firmy kompletnie. Zresztą tak samo jak do niektórych swiss kłalita nie umiejących przyznać, że mają chińskie serce. :evil:

:
Zgadzam się z Blaz, Dlatego na tarczy piszą Swiss mov., albo nic a coraz rzadziej SWiss made

Fan zegarków Casio
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.