Jaki mechanizm spełnia takie kryteria?
Odpowiedz do tematu

: Jaki mechanizm spełnia takie kryteria?
Witam wszystkich.
Poszukuję mechanizmu który musi posiadać kilka cech:
1) Automatic,
2) totalizator 24H - najlepiej na godzinie 8 lub 9
3) kalendarz - dni miesiąca standardowo na pierścieniu.
Jakie mechanizmy spełniają powyższe kryteria i gdzie można je nabyć najlepiej w liczbie większej niż 1 (oczywiście mowa o fabrycznie nowych mechanizmach)?

Ostatnio zmieniony przez ICE 2015-01-08, 22:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Zmodyfikowana Miyota 9100 (9132):




pozdrawiam
Narfas

Ostatnio zmieniony przez Narfas 2015-01-09, 10:46, w całości zmieniany 1 raz
:
NH37 by pasował.

:
Seikowe 4R37, tylko nie wiem czy to sie da gdzieś kupić luzem hmmm

[ Dodano: 2015-01-09, 12:06 ]
O, jak pisałem to nie widziałem jeszcze postu Piotrka, NH37, czyli to samo w zasadzie co 4R37 i chyba bywa dostępne?

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Należałoby coś uściślić: ICE pisze o totalizatorze, czyli wskazaniu z zerowaniem i zatrzymywaniem zliczania. O ile na zwykłej skali 24h wyzerować można koronką, to z zatrzymywaniem gorzej.

Gboo.

:
Dzięki za odpowiedzi.

Jacek. napisał/a:
Należałoby coś uściślić: ICE pisze o totalizatorze, czyli wskazaniu z zerowaniem i zatrzymywaniem zliczania. O ile na zwykłej skali 24h wyzerować można koronką, to z zatrzymywaniem gorzej.

Gboo.


Masz rację, mój błąd. Sorry. :oops:

Dokładnie chodziło mi o czas 24H na subtarczy, czyli dokładnie tak jak koledzy powyżej pokazali. Pół dnia staram się znaleźć gdzie je można nabyć, ale jakoś nic z tego nie wychodzi :głową w mur: . A może ktoś wie ile w przybliżeniu może kosztować taki mechanizm. No i będę wdzięczny za jakiś namiar na sklep gdzie można kupić takie cudeńko (najlepiej w PL, chociaż wiem, że to utopia :)) )

Ostatnio zmieniony przez ICE 2015-01-09, 21:08, w całości zmieniany 1 raz
:
To musiałbyś uderzyć do prezesa Flatiego, Alamo znaczy ;)
Nie, że od razu Ci sprzeda (choć niezbadane są prezesowe pokłady życzliwości :D ), ale myślę, że namiar jakiś może pokazać.

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Jako, że ten mechanizm miałby być do nowego zegarkowego projektu, to może fakt ten zwiększy pokłady prezesowej życzliwości ;) i może się uda . Dzięki za informację.

[ Dodano: 2015-04-02, 21:34 ]
Próbowałem się czegoś na PW dowiedzieć, ale bez rezultatu :cry: . Czy ma ktoś jeszcze jakiś pomysł jak można stać się posiadaczem wspomnianych wyżej mechanizmów?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.