Pilot
Odpowiedz do tematu

: Pilot
Hej!
Tak na szybko, co sądzicie o takim pilociku?

Czy w cenie 500-600 zł. znajdę lepszą bakterię?

:
IMO nie jest zły, ale za dużo dzieje się na tarczy jak na pilota i w tych pieniądzach można znaleźć ciekawsze modele

:
Za długie indeksy a za krótkie wskazówki. I jeszcze za mała tarcza. Ale ja się nie znam. :P

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
A mi się on podoba i kiedyś chciałem klikać .. Ale powstrzymał mnie rozmiar :twisted:

:
Nie wiem jaki rozmiar ale i mi się podoba :) Chociaż pilot jest tylko jeden :)



Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, ale to już inna liga cenowa ;)

:
Tomek, ale dla Tomaliusza się podoba więc niech się wyprzeda i zmieni budżet :złośliwiec:

A tego Seiko jaka wielkość ?

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, podoba się i to bardzo :) , ale muszę zejść na ziemię :głową w mur:
Rozmiar - 44 mm. - tragedii nie ma, choć moja łapka lepiej mniejsze przyjmuje ;)
Myślę jeszcze cały czas nad tym citkiem:

hmmm choć seiko bardziej mnie nawilża :oops:
Tomek, rozmiar za duży? Ile masz w nadgarstku?

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
No weź... bierz jastrzębia..ino czarnego plask

Non serviam.
:
tomaliusz, ale ten seiko ma chyba 42 mm. Dlatego pewnie dla Tomka chodziło , że za mały. Jastrząb również świetny. I będzie leżał idealnie bo moja jajecznica jest większa i ma l2l 50 mm to ten ma 47-48 mm.

Czarny na stocku ale już bez promocji:
http://www.dutyfreeisland...Code=BJ7010-59E

Brąz też jest:

http://www.dutyfreeisland...J7017-17W-PROMO

Dla mnie mały minus przy tym podstawowym jastrzębiu to brak szkła szafirowego.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, właśnie poluję z dutyfree, bo seiko jest w dobrej cenie i citek też :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz napisał/a:
Rozmiar - 44 mm.

Ale z przyciskami i koronką :twisted:
kornel91 napisał/a:
ma chyba 42 mm

Jeśli z koronką ma 44mm, to raczej mało prawdopodobne, by miał 42 bez. Spotkałem się rozmiarem 41mm bez. I dlatego odpadł z rywalizacji.

tomaliusz, prawdopodobnie będę sprzedawał swojego Nighthawka, bo mam jego lepszą wersję z klozetem i nie noszę. Jak zainteresowany - wal na PW.




Ostatnio zmieniony przez Tomek 2014-10-18, 19:47, w całości zmieniany 1 raz
:
tomaliusz, tylko trzeba dobrze sprawdzić rozmiar Seiko bo kurna wszędzie jest inaczej. Ja tam się nie boję rozmiaru przy L2L do 56 mm ale to już kawał zegara :) I nie wiem ile ten w końcu ma. Przy 42 mm koperty bierz tego Seiko bo Citka zawsze dostaniesz ;) A 191 $ IMO super cena.

[ Dodano: 2014-10-18, 19:23 ]
Tomek, proponuje korupcje poza bazarkiem :popcorn: Bardzo brzydko :))
tomaliusz, myślę, że warto zaryzykować Citka od Tomka po niedzieli będzie u Ciebie :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
ja bym wybrał nighhawka czarnego, zawsze mi się podobał

:
tomaliusz, biorąc pod uwagę tego Seiko i Jastrzębia, to nie ma się nad czym zastanawiać. Citek jest lepszy.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.