Radziecki "szkieletor"
Odpowiedz do tematu

: Radziecki "szkieletor"
Swego czasu kolega Szymek pytał o radziecką damkę z zatoki w stylu Ferro szkieletora i zastanawialiśmy się czy to oryginał czy czyjś autorski pomysł.
Teraz już wiem, że była taka produkcja :)
Kupiłem dla lubej by ją ugłaskać po osuszaniu konta jakie przeprowadziłem na swoje zabawki :P





:
fajne maleństwo!!!

:
Niezły unikat trafiłeś :!: Zegarków damskich nie zbieram, ale dla takiej Zarii zrobiłbym wyjątek. Gratuluję i tradycyjnie przekazuję wyrazy głębokiej nienawiści :wink:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Cudeńko, przy szturmańcu byłem spokojny, ale teraz :razz: wypchaj się :wink: :lol:

:
Kurcze, ten model to szok!
Fabryczny przezroczysty dekiel w radzieckim zegarku.
Kurna, po prostu spadaj z tym szmelcem!

Ostatnio zmieniony przez mnihu 2010-04-08, 22:06, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie znam sie na damskich , ale priekrasnyj

:
Ciekawa Damka widać , że dobrze się zachowała nie tak jak ta co ją prezentowałem chociaż nadal się nie sprzedała i jest wystawiona za 30 baksów , gratulację :twisted:

:
Piękna jest. Zapewne Lubej się spodoba :)

:
Szymek napisał/a:
Ciekawa Damka widać , że dobrze się zachowała nie tak jak ta co ją prezentowałem chociaż nadal się nie sprzedała i jest wystawiona za 30 baksów , gratulację :twisted:


Daj jeszcze raz namiary na tą aukcję bo pamiętam tyle, że była to wersja w chromie (chyba:P). Co do ceny to mnie kosztowała zdecydowanie mniej niż 30$ :)

:
Już daję namiary Zaria Skieletor Trochę styrana życiem :sad:

:
Szymku, pozwoliłem sobie "zajumać" fotki z podlinkowanej przez Ciebie aukcji tak by z czasem nie zniknęły i temat pozostał zrozumiały.
Daje link do galerii ze zdjeciami z aukcji:
http://img688.imageshack.us/gal.php?g=w01p.jpg

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.