Rakieta
Odpowiedz do tematu

: Rakieta
No dobra, przyznam, że ząb czasu nieco ją nadgryzł ale jest piękna i muszę ja odestaurować.






Zrobiłem jej spa ...




niestety tarczę spartoliłem ale wyglądała jak wygotowana w starym tłuszczu po frytkach no i poszły indeksy :(


Reszta się udała. koperta czysta i wypolerowana, szkiełko też. Mechanizm wymaga reki mistrza.


Czy ktoś ma na zbyciu tarczę i małą sekundę do takiej Rakietki? :)

Ostatnio zmieniony przez kubama 2010-04-06, 19:10, w całości zmieniany 1 raz
Foch und Ch.
:
Staruszka i tak wygląda nobliwie.

:
Tarcza mi na fotkach wygląda jakbyś ją starł. Zszedł lakier ze środkowej częsci ?

:
Myślałem ze to brud, a okazało się, że lakier. Nauka radziecka zna takie przypadki. Nieuniknione na początku partactwo.

Foch und Ch.
:
Ale teraz tak Wyntydż wygląda :twisted:

:
To się często zdarza, wystarczy że powierzchnia lakieru na tarczy jest lekko uszkodzona, wtedy kąpiel w wodzie szybko jej szkodzi.

:
Dlatego jak pisałem do czyszczenia tarczy podchodzę z drżącymi rękoma ;)
Ogólnie staram się jak najmniej ingerować w tarczę.

:
Kuba o ile cię to uratuje to mam kompletnego złomka z warszawską tarczą w niezłym stanie - jak chcesz to mogę ci go sprezentować - wymontuj sobie z niego co chcesz a resztę mi zwrócisz.

:
Poszperam - miałem kilka rakiet z tej serii w stanie "dawca" - zobaczymy jak sie tarcze zachowały.

:
Panowie, serdecznebógzapłać, zależy mi tylko na tarczy. Alamos wspomoże mnie wskazówką. Dziś zegarek trafi do Mistrza Rosiaka w Warszawie w ramach testu. Majowy bo zachwalał to warto sprawdzić. Potem jeszcze zrobię reluminację wskazówek bo jak mniemam powinny być wypełnione i będzie git garniturowiec. :)

Ostatnio zmieniony przez kubama 2010-04-07, 08:26, w całości zmieniany 1 raz
Foch und Ch.
:
Słuchajcie ...
Dopiero teraz się przyjrzałem dokładniej ...
To _nie jest_ koperta Rakiety. Wogóle nie wygląda mi na radziecką de facto!

:
:shock:
Ktoś podrobił mi Rakiete?

Foch und Ch.
:
Identyczną kopertę miałem w szwajcarskim Lantexie nieużywanym. Tyle że pozłacaną.
Nie kojarzę jakiejkolwiek radzieckiej koperty z taką ryfowana krawędzią. Nie masuje mi też wyriezany dożywego otwór na wałek.
Z czego wogóle jest ta koperta? Stal?

:
teraz jak się przyjrzałem to masz rację Alamo - w rakietach jest trochę inna luneta, kształt uszu i ring mocujący!

:
Bo to jest Rakieta dalekiego zasięgu! :)

Foch und Ch.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.