Poljocik 23j
Odpowiedz do tematu

: Poljocik 23j
Czasami w życiu zdarzają się uśmiechy losu. Do mnie szczęście zawitało za sprawą kolegi z Knives.pl, który najpierw dał mi cynę o znalezisku, a następnie zajął się stroną logistyczną zakupu i wysyłki niniejszego zegareczka.
Mam zaszczyt przedstawić kumotrom Poljota 23 kamienie w wersji "nurkowej".
Nie mam pojęcia jak rozwiązano wodoszczelność, bo koronka na pierwszy rzut oka, nie jest w żaden sposób zabezpieczona. Po prezentacji zegareczek powędruje do spa.







Ostatnio zmieniony przez chomior 2010-04-16, 11:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Piękny nabytek, zwracam uwagę na ręczne nakładanie masy świecącej na tarczę.

:
fajnie wyglada i ciekawe jak swieci , w sumie to jeszcze takiego nie widzialem

:
Gratulacje!
To bardzo rzadki model Poljota i to w dodatku w super stanie!
Co do wodoszczelności - jest ona analogiczna do wodoszczelności w nurkach Rakiety. :mrgreen:

:
To mógłby być mój zegarek wakacyjny... gdyby miał WR100.
Super sprzęt - Gratulacje i wyrazy nienawiści.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
CornCobbMan napisał/a:
To mógłby być mój zegarek wakacyjny... gdyby miał WR100.
Super sprzęt - Gratulacje i wyrazy nienawiści.


O ile dobrze pamiętam to nowe deklarowano jako 200 m

bardzo fajny gratuluję

:
Szczerze wątpię w te 20AT, bo koronka jest wciskana i nie wyobrażam sobie jak by zapewnili aż taką wodoszczelność.

Dziękuję za wyrazy uznania, dodam też, że kosztował mnie przysłowiowy psi grosz :wink: .

Ostatnio zmieniony przez chomior 2010-04-15, 16:07, w całości zmieniany 1 raz
:
Hejt, hejt, hejt :evil: :evil: :evil:
:wink:

:
raz już gratulowałem więc tu składam serdeczne wyrazy nienawiści! IHY oraz tradycyjne wal się :mrgreen:

:
Wodoszcze;nosci to on moze nie trzyma ale wyglad rekompensuje wszystko

:
Na GMT gratulowałem, a Tutaj hejtuję :wink:
Piękny jest ten Poljot, muszę kiedyś takiego dorwać :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Piękny gratulacje :)
Na wodoszczelność nie ma co narzekać. Zawsze samemu można temu zaradzić. Pamiętacie ja w Czterech pancernych uszczelniali Rudego :razz: wystarczy puszka jakiegoś smaru i się uda :mrgreen:

:
Moze smoly :)

:
gratulkuje jednocześnie hejtując :twisted:

:
Wczoraj wrócił z delikatnego przeglądu zegarmistrzowskiego, a dzisiaj delikatnie przepolerowałem mu szkło (okazało się, że pod nim ukrywa się paskudny dywanowy paproch).
Co do uszczelnienia, faktycznie było to częściowo rozwiązane przy pomocy smaru stałego pokrywającego od wewnątrz i zewnątrz tuleję wychodzącą z koperty a znajdującą się w koronce. Smar ten całkowicie się zestalił i trzeba go było zeskrobać, bo nie brały go żadne rozpuszczalniki a przypominał zaschnięty lepik :shock: . Wahin gratuluję intuicji.






Ostatnio zmieniony przez chomior 2010-04-27, 09:29, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.