szybko pasek kupić trzeba do SKX 009
Odpowiedz do tematu

: szybko pasek kupić trzeba do SKX 009
Panowie na wczoraj porady trzeba. Musze zakupić do SKX 009 skórzany ładny pasek aby pasował do kolorków pepsi. Ten gumowy w ogóle mi się nie nadaje i już za chwile leci na giełdę, nówka sztuka. Proszę o propozycje skórzanego pasiorka adekwatne do ceny zegarka :) z szybka dostępnością. Dziękować, dziękować bordo :) za porady bo mnie cholera poniosła za tą gumę dostarczaną z zegarkiem.

Ostatnio zmieniony przez kumpel koronki 2014-05-06, 11:42, w całości zmieniany 2 razy
Zegarek bez możliwości dokręcania koronką, bez stop sekundy jest jak Flip bez Flapa, jak Man bez Materny, jak żołnierz bez karabinu, jak lizanie loda przez szybę
:
Jeśli skóra to granacik, jakiś gładki albo z fakturką rekina? A myślałeś może o jakimś fajnym kolorowym nato?

:
Moze cos takiego tylko przeszycia w kolorze pepsi


:
Przeniesione do Boutique , gdzie rozmawiamy i doradzamy paski do zegarków .

:
carpetmonster napisał/a:
Jeśli skóra to granacik, jakiś gładki albo z fakturką rekina? A myślałeś może o jakimś fajnym kolorowym nato?

Nie NATO odpada, bo szmaciane chyba ;)
Czy coś takiego do SKX009 by pasowało . Jak myślicie ?
http://allegro.pl/pasek-d...4185125055.html
Na szybko muszę kupić jakiś pasior do noszenia bo zegarek leży, a ja tęsknię do niego, bo ładny skurczybyk :)

ps.
Koledzy za ile można sprzedać gumowy oryginalny pasek ten co w SKX009 i ))7 jest dołączany. 50 zł , 100 zł ? 40 zł ?

Ostatnio zmieniony przez kumpel koronki 2014-05-07, 10:15, w całości zmieniany 1 raz
Zegarek bez możliwości dokręcania koronką, bez stop sekundy jest jak Flip bez Flapa, jak Man bez Materny, jak żołnierz bez karabinu, jak lizanie loda przez szybę
:
Ja bym bral czarny

:
Akurat do Pepsi to nato świetnie pasuje, szczególnie na lato ;) Skóra na lato jest be :popcorn:
Oczywiście takie nato w kolorach pepsi



ewentualnie granatowe



Zresztą mi SKX najbardziej się podoba na jubilee cool


Ostatnio zmieniony przez goTomek 2014-05-07, 19:03, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:

Zresztą mi SKX najbardziej się podoba na jubeele cool


Dac mu wódki dobrze gada pifko

:
No właśnie że niedobrze nono
Nie wiem kto tam wyżej pisał :oops: ale powinno być jubilee ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
:arrow: kumpel koronki
ja osobiście odradzał bym Ci pasek do nurka, jestem fanem stalowych rozwiązań, względnie na lato to chyba lepsze NATO :)

"Na pewno nie wszystko, co warto, to się opłaca, ale jeszcze pewniej (…) nie wszystko, co się opłaca, to jest w życiu coś warte. "
23 października 2007
Władysław Bartoszewski
:
Jak nie Nato, to może taki nylon od Gerlachów:



Mam taki sam i to naprawdę fajny pasek. IMHO na plus jest to, że jest dwuczęściowy.

Pozdrawiam,
Bartek
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.