Jakiś granatowo czarny pasek do Parnisa portugalca.
Odpowiedz do tematu

: Jakiś granatowo czarny pasek do Parnisa portugalca.
Już niedługo w łapy mi wpadnie portugalec z białą tarczą (czekam tylko na wypłatę i kliknę sobie gdzieś na początku miesiąca) i w razie czego co by długo nie czekać chcę już zakupić mu pasek. Widziałem parę fot, widziałem ostatnio pewną ofertę na kizi i wymarzyłem sobie by to był jakiś czarny (ew wpadający w ciemny prawie czarny granat lub z niebieskim przeszyciem) pasior o eleganckiej fakturze aligatorka.
Rozglądając się znalazłem jakiegoś riosa http://www.paski-bransole...siana-id-6.html 6 mm grubości przy kopercie, (fajnie wygląda taki grubszy przy kopercie ktora jest wysoka) niestety zwęża się do 18mm (niezbyt mi pasują zwężane).
Widziałem też podobnego cenowo hirsha duke.
Widziałem też ideał (przynajmniej na zdjęciach ) jakim jest hirsh grand duke ale 175 za pasek to jednak trochędrogo.
Jakies inne pomysły i alternatywy?

Ostatnio zmieniony przez carpetmonster 2014-03-25, 14:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Pierwsze srzał zawsze najlepszy. Ten Rios imo nie ma konkurencji. Miałem w brązie dwa, z tego jednego używanego, były świetne.

FORZA Robert!
RK WRT
:
I kolor się nie zdzierał i było wszystko ok? Bo pamiętam właśnie jakąs fotę z forum z granatowym paskiem w którym pozdzierało się lico i wychodziło szare. Tylko nie pamiętam właśnie czy to był rios czy hirsch czy coś jeszcze innego. Zastanawiam się też trochę nad tym czy ten rios nie będzie za niebieski. Czarny z lekkim granatowym poblaskiem w zakamarkach czy pod światło byłby ok a po przeglądaniu zdjęć w necie wychodzi za dużo błekitnego.

:
Mi sie po domu platal pasek Diloya karbonowaty z niebieskim przeszyciem. Zalozylem na probe do portugalca i juz tak zostal na stale, bo okazalo sie ze wyglada niezle.

Moge wieczorem zrobic zdjecie jakby co.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Nic się nie zdzierało absolutnie. Za to w jakimś tańszych wypustach Diloya tak miałem, spod brązu róż wylazł :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Masz jeszcze te swoje riosy nick555? Ciekawe jestem jaką ma szerokość pasek w okolicy pierwszej i ostatniej dziurki. Bo z tego co widzę pasek zwęża się do 18mm i zastanawiam się jakiej szerokości zapięcie motylkowe można spróbować mu założyć. Zapinałbym go pewnie na jakąś bliższą dziurkę bo w nadgarstku mam ok16,5 cm.

:
Mam takiego Riosa z A1.
I jeszcze dwa w rodzinie.

Bardzo fajne!
Faktycznie zwężają się do 18 mm.
Motylki 18 mm pasują idealnie.

Niestety, po kilku latach dość częstego (jak na mnie) użytkowania - farba trochę się ściera.

Szwagier używa jeszcze częściej niż ja - od ok. 2 lat - nadaje się do wymiany.

Ale dwa lata codziennego używania, to chyba i tak ok wynik?

:
Idealnie :) to już wiem wszystko, końcowo zapakuję go na riosa new orleans -wygląda tak samo jak louisiana tylko ma białe szycie, potem dokupię jeszcze jakąs klamerkę motylkową i będzie cacy.

:
Ten z białym szyciem nawet IMO lepiej - następny też sobie taki kupię.

Po jakimś czasie odcień skóry się zmienił nieco, a niebieska nitka została bez zmian - a to powoduje, że się niezbyt zgrywają te odcienie ;-)

Ale to już dla zboków uwaga ;-)

:
Tam dla zboków-estetycznie ma być i koniec :D

:
Dla Zboków, tak, tak. Hegemon słynie :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Erolek napisał/a:
Mi sie po domu platal pasek Diloya karbonowaty z niebieskim przeszyciem. Zalozylem na probe do portugalca i juz tak zostal na stale, bo okazalo sie ze wyglada niezle.

Moge wieczorem zrobic zdjecie jakby co.

Pozdrawiam
Eryk


Hej, właśnie zakupiłem parnisa portugalca i szukam paska. Mółbyś podesłąć zdjęcie tego diloya carbon z parnisem w duecie?

:
Mówisz - masz.

Jedyna zmiana, to wylądował na zapięciu motylkowym.



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
No fajnie to wygląda, tylko ja mam czarny. Muszę poszukać z szarym przeszyciem.

[ Dodano: 2014-04-14, 12:48 ]
Dobrałem wreszcie paseczek do swojego parniaka. Mi się podoba ;)


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.