Roamer Superior Chrono 508837 41 05 05
Odpowiedz do tematu

: Roamer Superior Chrono 508837 41 05 05









Ostatnio zmieniony przez goTomek 2014-02-13, 11:59, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Ale qualitnie. Nawet bateryjka jest Swiss Made. :))

Trochę przyduży, ale fajna podróba. Gratuluję.

:
Bateria Swiss Made. Najwyższa klasa :))

Ostatnio zmieniony przez Wori 2014-02-13, 11:39, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomuś jeszcze raz graty. Fajna ta kłalitna chińszczyzna pifko

:
ja bym się wstydził takiego nosić :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tam jest docinany pasek? cheba nie? Na pierwszej fotce tak wygląda, tylko jakoś jednostronnie :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Nie, to tylko zgrubienie jakieś i na zdjęciu faktycznie może tak wyglądać ;)
Na 4 i 3 od końca widać dokładniej

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek, jeszcze raz gratuluję. Zegarek fajny bo mierzyłem w sobotę tylko ramka datownika odpadła :) A ile cię wyniósł ? Może być PW :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Gratuluję nabytku pifko
...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................zacny jest pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
zegar jest super - graty pifko , dla pytających o cene to na Amazon'ie jest za 400 USD

:
Gratulacje, fajne forty, zegarek trochę nie moja bajka ale może się podobać. Niech się nosi! :)
pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.