Baby Tuna, która osłonka?
Odpowiedz do tematu

: Baby Tuna, która osłonka?
Panowie,

Którą osłonkę wybralibyście do Dziecka Tuńczyka?

Bo mua uważa, że ze stalową będzie to kolejny, zwykły zegar z czarnym bezelem ..

Co sądzicie, bo o ile byłem już zdecydowany na stalową, to po kilku dniach noszenia zegarka z czarną, plastikową, osłonką, zacząłem się wahoć ...

1/ DLC



czyli wygląd zegarka w zasadzie nie zmieni się



2/ stalową



na mojej wersji wyglądałoby to tak:


Fotka z WUS, autor Howa

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2013-08-31, 13:35, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek, z jednej strony czarny jest fajny, z drugiej jednak stalowe uszy wystające z czarnego zegarka wyglądają... no nie wyglądają imo. hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Stalowa. Pasuje do uszu, bransolety i ladnie podkresla wnętrze puszki.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
IMO czarny - ze stalowym robi się jakoś grzeczenie hmmm Do tego i tak wrzucisz na czarny pach stąd ja dałbym czarne DLC

:
Ja bym założył stalową, ten zegar ogólnie wygląda dość ciekawie i nietypowo, tak że nie można o nim powiedzieć że jest "zwyczajny" niezależnie którą osłonkę masz założoną.
Stal pasuje do stalowych uszu (zresztą to już napisał Michał) i zegar wygląda jakby poważniej i solidniej, no i bezel się odznacza, a czarna osłona "zasłania" bezel i jakoś tak moim zdaniem średnio wygląda...

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Też miał bym dylemat, ale sądzę że stal. Jest moc cool

:
Faktycznie ciężki wybór. Osobiście bym chyba zostawił czarny kołnierz. Srebrny jest świetny, ale dla mnie idealny do srebrnego bezela.
Jak by wymienić bezel na srebrny, wrzucić srebrny kołnierz to by ten zegarek pozamiatał :))

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Słoniu napisał/a:
IMO czarny - ze stalowym robi się jakoś grzeczenie hmmm Do tego i tak wrzucisz na czarny pach stąd ja dałbym czarne DLC


Podpisuję się obiema rękoma czarne DLC i do tego jakiś fajny pach i będzie super.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Pach kupiłem na razie taki ..



Myślę jeszcze nad NATO/ZULU w kolorze ciemnoczerwonym ..

Np takie


Ostatnio zmieniony przez Tomek 2013-08-31, 10:00, w całości zmieniany 1 raz
:
No właśnie doczytałem co wczoraj pytałem o pasek :) IMO będzie zajebi...

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Trzeba było myśleć przed zakupem zegarka :P

A na serio to stalowa, jakoś dziwnie wyglądają stalowe uszy wystające z czarnej obudowy.

:
wahin napisał/a:
A na serio to stalowa, jakoś dziwnie wyglądają stalowe uszy wystające z czarnej obudowy.

Jak to jest w komplecie ze stalową bransoletą - niegłupio to wygląda, stąd moje dylematy.

Ale imho już w zestawie z czarnym paskiem będzie to wyglądało źle hmmm .

:
Tomek napisał/a:


Ale imho już w zestawie z czarnym paskiem będzie to wyglądało źle hmmm .

Dlatego stalowa wydaje się być bardziej uniwersalna.

:
Możesz pojechać na bogato i dwie kupić :)

:
Imo stalowa ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.