Czarno-czerwone NATO 24mm
Odpowiedz do tematu

: Czarno-czerwone NATO 24mm
Czekam na takiego potworka:

i wymyśliłem sobie, żeby wrzucić go na nylon. Czy znajdzie się cos w tym stylu, ale dwuczęściowe :?:

Poza tym- warto dawać ponad 50zł za tego 'szmaciaka' powyżej :?: Pytam, bo nie miałem nigdy żadnego paska tego typu...

: Re: Czarno-czerwone NATO 24mm
Machu napisał/a:

Poza tym- warto dawać ponad 50zł za tego 'szmaciaka' powyżej :?: Pytam, bo nie miałem nigdy żadnego paska tego typu...


Jeśli chodzi o zegarek, to moim zdaniem nie ;) Aleś sobie wykminił cykora. Oryginalny na pewno pifko
Co do NATO: ja mam (tyko, że bordo) do mojej "5" fff i z czystym sumieniem mogę polecić. Jedno co mogę stwierdzić, to że jest ciut sztywna, ale jak ktoś na naszym forum napisał, po pierwszym praniu mięknie. Pozdrówko.

: Re: Czarno-czerwone NATO 24mm
Machu napisał/a:
Czekam na takiego potworka:
Poza tym- warto dawać ponad 50zł za tego 'szmaciaka' powyżej :?: Pytam, bo nie miałem nigdy żadnego paska tego typu...



Jeśli to NATO STRONG (a na to mi wygląda) to moim zdaniem warto zapłacić 50zł. Sam mam taki w rozmiarze 22 i muszę przyznać że to rewelacyjny pasek jest:


Z tym że nie koniecznie mięknie po "pierwszym praniu" - kilka razy po kilka godzin w wodzie... i :


:
Ok, dzięki za odpowiedzi :))

A 2-częsciowych w takich kolorach nie widzieliscie? Czy ogólnie lepiej zostac przy klasycznym NATO i nie szukać? Dla mnie to wszystko nowość :P

:
Machu napisał/a:
Ok, dzięki za odpowiedzi :))

A 2-częsciowych w takich kolorach nie widzieliscie? Czy ogólnie lepiej zostac przy klasycznym NATO i nie szukać? Dla mnie to wszystko nowość :P


Dwuczęściowych NATO nie - ale RON,a i owszem:



I tutaj pasek jest miękki nawet bez prania.


Ostatnio zmieniony przez Daito 2013-08-03, 18:29, w całości zmieniany 2 razy
:
RON'a mierzyłem- fajny patent, ale wizualnie nie moja bajka ;)

Wrzućcie jeszcze parę propozycji, bo chce dzis kupować :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.