Damski do 5k zł, najlepiej z pozłacanymi elementami
Odpowiedz do tematu

: Damski do 5k zł, najlepiej z pozłacanymi elementami
Panowie, koleżanka z pracy mnie zapytała, a ja poza Lonżinem, Hamiltonem i Eposem nie mam innych pomysłów (raczej nie patrzę w stronę pospolitych Certin czy Tissotów, bo koleżanka niepospolita :) ). Są może jakieś japończyki? Generalnie kwarc raczej nie, brak na razie szczegółowych wytycznych stylistycznych.

maciek
[Usunięty]
: Re: Damski do 5k zł, najlepiej z pozłacanymi elementami
Kyle napisał/a:
brak na razie szczegółowych wytycznych stylistycznych.


No weź coś tu pomóż... :)) :))

:
Damski ma być ;)
łomega jakaś z diamentem....może hmmm
Karolewskiej spytaj, On światowy chłopak cool

:
Kobieta nie chce kwarca? Zegarek w tym budżecie to bez wątpienia bizuteria, a nie przyrząd do mierzenia czasu. Więc jak już się zaprzedawać, to może na całośc: Rolex vintage - damkę można trafić...

P.S. Paweł pokazywał też przymiarki do damki... kto wie? coś z własnym projektem wzoru tarczy?

Ostatnio zmieniony przez Wintergreen 2013-07-19, 10:33, w całości zmieniany 1 raz
Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Ejże, sprawa jest poważna... :) . Omega ponad budżet, mechanik to mój wymysł (ale zaakceptowany), vintage odpada, a Rolka już kiedyś miała, i to nie najpodlejszego (Daytonę). Oris widzę nie ma nic ciekawego, ogólnie nędza jakaś...

:
Koleżanka wydaje się być kumata w zegarkowych sprawach. Ja to bym polecił jakiś męski zegarek w rozmiarze do 40mm.
Przykładowo Grand Seiko. Wisiał ostatnio taki ładny kwarcyk na bazarku od Machlo...

Ostatnio zmieniony przez Buczo 2013-07-19, 23:56, w całości zmieniany 1 raz
:
RADO cool

I daj spokój Kobiecie z mechanicznymi. Chyba, że chcesz stać się Jej wrogiem :))

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Maro66 napisał/a:


I daj spokój Kobiecie z mechanicznymi. Chyba, że chcesz stać się Jej wrogiem :))


+1000 :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.