Paski, które nam się podobają/nas zainspirowały.
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Paski, które nam się podobają/nas zainspirowały.
Chcę, byśmy w tym wątku przedstawiali paski, które z różnych powodów nas zainspirowały lub/i podobają się nam niezmiernie.



Na początku chciałbym pokazać taki pasek:







Od kiedy go zobaczyłem masz straszliwą ochotę na pasek z takiej "rzeźbionej" skóry. :twisted:

:
A ja lubię proste paski, do takiego rzeźbionego to musiałbyś sobie " margrette inspirowaną kulturą Nowej Zelandi" sprawić :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
To świetna myśl! :D

:
ja nie jestem paskofilem mam jednego handmade i nigdy go nie zalozylem do zadnego zegarka . uwazam ze nurek najlepiej wyglada na gumie. a paski czasem kupuje po 9 pln, ale jak znajde taki co mnie zainspiruje to wkleje zdjecie.

Sawim
[Usunięty]
:
Blaz, toż to nasza, polska, rodzima góralszczyzna jak żywa, a w dodatku "podrabiana" w słonecznej Italii za jakieś koszmarne pieniądze :wink: - widziałem ostatnio oferte takich pasków na WUS. O gustach niby się nie dyskutuje, ale wypowiedzieć się chyba wolno :) ? Ten styl (lub jego brak) to absolutnie nie moja bajka.

Blaz
[Usunięty]
:
Ale ciekawe w jakiś sposób to jest. :wink:

Sawim
[Usunięty]
:
A pewnie! W ogóle tłoczona skóra wygląda ciekawie, ale ten wzorek jakoś tak dość jednoznacznie mi się skojarzył z naszą góralszczyzną. Jakieś takie np. maoryskie wzorki byłyby, imho, znacznie ciekawsze :)

Blaz
[Usunięty]
:
Odnawiam temat. :D






:
Ten niebieski świetny.

:
Za krzykliwy ten pierwszy

Ten drugi zarąbisty - rozumiem, że handmade? Szlufka rządzi !

:
Też biały mi się bardziej podoba. Szlufka - lufka jest świetna!

:
Nie znam sie na paskach ale ten drugi - zadzi

:
szczerze powiem jeden gorszy od drugiego! - chyba jestem konserwatystą paskowym :)

:
No jak dla mnie rowniez nie za ciekawe te pachy i bym za free nie chcial ich : )

No ale moze rowniez i jak jestem zbyt konserwatywny w paskowych kwestiach.

Ale sa gusta i gusciki.

:
kadarius napisał:
szczerze powiem jeden gorszy od drugiego! - chyba jestem konserwatystą paskowym :)




To jest nas dwóch :)



Pierwszy wygląda jak kupa po jagodach, a drugi zaledwie jak kupa :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.