Dylemat
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Szymon
[Usunięty]
: Dylemat
Kumy i Koumotrzy,

Dopadł mnie problem decyzyjny. Może będziecie się śmiać, ale troche zgłupiałem. Mam jutro oficjalną kolację (bardzo oficjalną) z "górką" firmy. Pełny gajer, windsor na krawacie itp. Pojawił się problem, co taki pioneczek jak ja powinien załozyć na nadgarstek idąc w zdecydowanie wyżej postawione towarzystwo. Z zegarkami które mogą u mnie uchodzić za garniturowe nie jest mega wyps, wiec prosze o poradę. Kandydaci to (kolejność przypadkowa):

1. Cardinal. Manualny naciąg, 35mm bez koronki, pozłacana koperta


2. Alpha Daypointer - wersja srebrna:


3. Doxa Anti-magneti, koperta chromowana (po renowacji), 35mm bez koronki.


No po prostu nie mam koncepcji... :/

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-07-02, 20:31, w całości zmieniany 4 razy
:
Nie chcesz się wybic ponad Perfecta szefa ;-) ?

:
Ale, że jak bez zegarka. Bier Alphę, niech się zachłysną prostaczkowie cool (odbijesz sobie brak włosów :D )

Ostatnio zmieniony przez Remik 2013-07-02, 20:35, w całości zmieniany 1 raz
Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
Szymon
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Nie chcesz się wybic ponad Perfecta szefa ?

Akurat nie o to chodzi. Bezpośredni szef nie wykazuje zainteresowań ani wiedzy zegarkowej. Nie wiem za to jak reszta... Jeśli ktoś wykazuje, to raczej i tak nie przebije tego co będzie miał, bo nasze pensje trochę się różnią ;)

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-07-02, 20:34, w całości zmieniany 1 raz
:
Bierz Doxę. Lata swoje mama pomyślą, że z tradycją w rodzinie jest i teraz ty w spadku nosisz :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Imo nikt nie zwróci uwagi :)) , a ja osobiście bym założył alphę jakby jednak ktoś miał tę uwagę zwrócić. Jest dostatecznie stonowana, a jednocześnie ciekawa, przy tym może być ciekawym tematem rozmowy o chińskim przemyśle zegarkowym -> technologii itd. ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
DoXa :)
Moja lepsza połówka mimo, że ogląda obok mnie film, jakimś cudem ją wyhaczyła na moim ekaranie pytając "o a co to za zegarek?...ładny" :)
Ja też zwróciłbym na NIĄ uwage, nie słuchaj Iksa. ;)

Ostatnio zmieniony przez quub 2013-07-02, 20:47, w całości zmieniany 4 razy
Kuba
:
Ja bym w takiej sytuacji poszła w wintydż, Doxę konkretnie.

Ostatnio zmieniony przez halina 2013-07-02, 20:43, w całości zmieniany 1 raz
Szymon
[Usunięty]
:
quub, halina
Cenna informacja zważywszy na pewien "drobny szczegół", o którym zapomniałem wspomnieć.
W tym przypadku do czyniania mamy z panią prezes (nie będzie jedyną kobietą, ale zdecydowanie najwyżej postawioną kobietą i w ogóle osobą przy stole), co oznacza tyle, że będąc kobietą, będzie pewnie bardziej zwracać uwagę na to jak kto jest ubrany itd, no i nawet nie wykazując zainteresowania dziedzina zegarkową, może się zegarkom przyjrzeć z czystej ciekawości, a wiadomo, że zawsze lepiej zrobić lepsze wrażenie, niż gorsze - chociażby czysto prewencyjnie hmmm .

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-07-02, 20:59, w całości zmieniany 2 razy
:
No to tym bardziej :) "pamiątka rodzinna" zawsze zagra, a do tego to klasyczny garniturowiec, bez daty i takich tam zbędnych upraktyczniaczy ;)

:
Szymon napisał/a:
będąc kobietą, będzie pewnie bardziej zwracać uwagę na to jak kto jest ubrany itd

To alphę załóż :popcorn:

Szymon
[Usunięty]
:
halina napisał/a:
No to tym bardziej :) "pamiątka rodzinna" zawsze zagra, a do tego to klasyczny garniturowiec, bez daty i takich tam zbędnych upraktyczniaczy ;)


Ja tam ideologii "pamiątki rodzinnej" to nie będe dorabiał do tego, bo historia zegarka tak nie wygląda ;) (a bajerant ze mnie żaden). Martwi tylko, że Dośka ma te wżery na tarczy. Koperta jest ładnie odnowiona, ale tarcza nie do odrestaurowania i widać że ma swoje lata.

:
W tym cały jej bezpretensjonalny urok, nie przejmuj się.

Kuba
:
To bier alfe. Ciekawe rzeczy na tarczy sie.dzieja, oko przyciągają ;-)

Pozdrawiam,
Wojtek
Szymon
[Usunięty]
:
Cezar, vvojt,
Ja nie będę rwał tej prezeski (bo chyba tak zrozumieliście). :facepalm:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.