tchibo atomek
Odpowiedz do tematu

: tchibo atomek
Panowie mam zamiar kupic atomka od tchibo i juz mysle jaki pasek by mu załozyc w zamian standardowego smoka chinskiego....Moglby ktos doradzic mi w czym by bylo mu do twarzy ?
Pozdrawiam


Mówisz klapki, myślę kubota...
:
1. skórzany militarny nato leadher


2. nato strong PVD (czarny)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Jak ma być elegancik to lepiej kupić cienki skórzany pasek z fakturą jakiegoś pytonga

:
myslalem o pamaranczowym nato ale czy to nie bedzie gryzlo sie z wygladem tarczy jego?

Mówisz klapki, myślę kubota...
:
.. no raczej będzie , ale na upartego to czemu nie .

Szymon
[Usunięty]
:
Kto bogatemu zabroni? ;)

:
savio23 napisał/a:
myslalem o pamaranczowym nato ale czy to nie bedzie gryzlo sie z wygladem tarczy jego?


z Nato/Zulu strapów fajnie będzie pasował khacki-green, w realu jest trochę w innymodcieniu, niż na foto, natomiast pomarańczowy jest baaardzo pomarańczowy :roll:

:
Gładki, czarny lub brązowy, ze skóry (oczywiście inny kolor, wedle gustu), wyglądałby dobrze. Tarcza jest raczej "lekka", to i pasek gładki będzie pasował. :)

Inna sprawa, że delikatne wzory jaszczurcze lub płaszczki też by konweniowały. cool Moim zdaniem :popcorn:

Pasek NATO (kolorowy), może być, o ile ma być ekstrawagancki. hmmm

Ostatnio zmieniony przez JohnSmith 2013-04-23, 23:26, w całości zmieniany 4 razy
John Smith
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.