Gumy Modena
Odpowiedz do tematu

: Gumy Modena
W oko wpadł mi taki model gumy Modena:



Miał ktoś do czynienia z gumami tej firmy? Zastanawiam się jak z jakością w porównaniu do bonetto i czy to aby na pewno guma a nie sylikon.

:
Kiedyś bardzo długo takiej szukałem do FFF.
Nie znalazłem żadnej w sensownej cenie, same hirsze itp.
Gdyby ktoś zatem coś napisał byłoby fajnie - podpinam się zatem, żeby zwiększyć szanse.

Skate or die!
maciek
[Usunięty]
:
ja kiedyś coś tam chyba miałem... hmmm Ale to nie była żadna guma, tylko zwykły kurzący się silikon. Nie wiem, czy modena w ogóle sprzedaje prawdziwe (bonettowate) gumy. :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2013-04-02, 14:39, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie sprzedaje. To są silikony. I na wus piszą, że wyjątkowo marnej jakości.

:
No tak... Jakieś propozycje na prawdziwie gumowy tropic w rozsądnej cenie?

Skate or die!
:
Kilka dni temu zamówiłem tą Modene zobaczymy jak to się prezentuje.

:
prezesso napisał/a:
No tak... Jakieś propozycje na prawdziwie gumowy tropic w rozsądnej cenie?


Z gumy? Chyba nikt nie produkuje. Kiedyś Timefactors robił coś podobnego, ale to też był silikon a'la.

:
a ten co hirsh i isofrane mają to z czego? Z plastiku?
Wyglądają na oldskulowo-sztywne, ale żeby plastik?...

Skate or die!
:
Hirsch i Isofrane/Bonetto to guma, ale pytałeś się o tropic, a oni takiego modelu nie produkują, tak? cool :))

:
http://www.isofrane.com/#mydiv

hirsch nie wiem - pytam zwyczajnie...

Skate or die!
:
Ale to nie jest tropic. Tropic wygląda tak jak Morion wklejał w pierwszym poście. ;)

Isofrane to są paski robione przez Bonetto na wyłączność firmy Isofrane. Hirsch robi paski z gumy naturalnej. ;)

:
tam jest napisane tropic... myślałem, że jest więcej niż ten "rally" na zdjęciu.
O te nosowe mi chodzi.

tu jest dobra gadka, jakby ktoś chciał poczytać...
http://www.thewatchsite.c...p?topic=27985.0

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2013-04-02, 16:41, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
Tak, bo były dwa rodzaje tropiców. Ale nikt już ich od dawna nie produkuje. Do dostania są tylko nosy. Czy na ebayu, czy właśnie znalezione podczas czyszczenia magazynów. Takie a'la lotowskie. :))

:
Przyszła gumka dzisiaj i w sumie jestem zadowolony. Oczywiście jest to silikonik ale dość miękki i elastyczny tak więc jest mega wygodny. W odczuciu jest tak jakby trochę inny od innych sylikonowych pasków jakby czymś natłuszczony. Mam zamiar przez weekend potestować. Dodam jeszcze że odcień czerni jest kapitalny o wiele fajniejszy niż np bonetto.





:
Kurcze, wygląda fantastycznie... ciekawe jak z kurzeniem się.
Ja miałem podejrzenia, że też mam jeden (kupiłem z używanym seiko).
Pogrzebałem w sieci i jestem na 99% pewien, że to Modena - umyłem, żeby potestować i ponosiłem ze 2 dni - niestety już się trochę kurzy.

Ale graty - wygląda tak jak powinien!

Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.