Aviator Chronograph "Hi Tech"
Odpowiedz do tematu

: Aviator Chronograph "Hi Tech"
Kilka słów o samym zegarku:

Koperta o średnicy 43 mm i wysokości 14 mm wykonana z stali szlachetnej polerowane i częściowo satynowanej przez szlifowanie z „uszami” do mocowania paska, na koronce grawerowane logo AVIATOR

Mechanizm kaliber 3133 Poljot Chronograph z kalendarzem na 23 kamieniach, rezerwa napędu 37h z włączonym chronografem i 42h z wyłączonym.

Szkło szafirowe

Tarcza z tzw „słoneczkiem”w kolorze grafitowym z odcieniem niebieskiego, indeksy godzinowe i wskazówki z pokryciem Superluminova, podziałka minutowa stanowi oddzielny element w kształcie ramki przyrządów lotniczych i osadzona jest na nóżkach, pod nią znajdują się tarczki chronografu w kolorze czarnym ze srebrnymi obwódkami. Na wewnętrznym czarnym pierścieniu dodatkowa skala tachymetru.

Dekielek ze stali szlachetnej przykręcany na 4 śrubki

Wodoszczelność 30m

Limitacja 350 szt

Pasek 20 mm, standardowo montowny jest Hirsch Liberty ale ja zamieniłem go na Hirsch Carbon jest bardziej "Hi Tech"








































:
KOSMOS!!!

jak z czytelnością na tej tarczy?

:
Wbrew pozorom tarcza jest bardzo czytelna, z pozoru przeładowana tarcza w codziennym użytkowaniu nie sprawia kłopotu, i co najważniejsze ładnie świeci.

:
Osz ty naprawde Hi-Tech , coś jak te najnowsze co widziałem w salonie.

wielki brat jest pod wrażeniem :)

:
Pojawiły się nowe modele, ten jest z pierwszej serii, ale te nowe to już troszkę udziwnione są, i jakoś mi nie pasują.

qbapiasek
:
Jest super !! W pierwszej chwili nie robi może takiego wrażenia ale po głębszym przyjrzeniu trzeba powiedzieć: ma klimat, dość specyficzny klimat. Kojarzy mi się z postapokaliptyczną przyszłością, sam nie wiem czemu ale takie mam odczucia :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Moim zdaniem to najpiękniejszy z serii Aviatorów...

:
Taaaak, mniód, malina i orzeszki...:wink: Jak Sylwek na spotkanie weźmie to dopiero zobaczycie...:)

:
Kurde, tak jak mi te nowe rosyjskie wynalazki nie pasują, tak ten do mnie przemówił.

Wszystko na miejscu, przemyślane, bez udziwnień wpływających na ergonomię.



Skojarzenia?



Gwiezdne wrota.

:
...jak już pisałem w innym wątku - wypi......ło mnie ze wszystkiego jak go zobaczyłem na żywca. Ta tarcza to po prostu mistrzostwo świata. Tak jak Spinner mówi, "...to dopiero zobaczycie..."

:
He he he , nie wiem czy ze sobą wezmę , jeszcze mi kopertę porysujecie :lol: :lol: :lol: :wink:

:
svedos napisał:
He he he , nie wiem czy ze sobą wezmę , jeszcze mi kopertę porysujecie :lol: :lol: :lol: :wink:




...ja już widziałem, więc mogę umierać 8)

:
Hm... tak jak dotychczasowe współczesne "ruskie" "wynalazki" powodowały u mnie ból zębów :cry: , to ten będzie kiedyś mój :twisted:

:
Najbardziej w nim podobają mi się uszy :D Jak świeci?

:
Co prawda nie tak jak Seiko, ale długo i równo, po kilku godzinach w nocy, indeksy i wskazówki są czytelne.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.