Jeszcze jedna Connie.
Odpowiedz do tematu

: Jeszcze jedna Connie.
Kupiona w zeszlym roku, ale doszla w tym - pierwszy nabytek 2013. Piekna "waflowa" tarcza, nie najgorsza koperta. Oryginalne, sygnowane, bardzo "niskie" szkielko - bylo niezle poryte, ale dalem rade wypolerowac.







Dekielek troche porysany, ale medalion w ladnym stanie.



No i werk, bumpery w konstelacjach to jednak wzgledna rzadkosc i sa dosc poszukiwane. Referencja 2652 - taka, jak ma byc:




Zostaje ze mna.

:
Ten to wpadnoe ma chwilę i jak łupnie to trzymajcie narody....poszukaj sobie Zbyszek jakiejś świeżej zaspy.. :))

...poprawiłem się

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2013-01-13, 18:53, w całości zmieniany 1 raz
:
:shock: świetny jest, szczere gratulacje :)

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
Zegar robi wrażenie!

Svedos, z tą świeżością lepiej przemyśl, bo jak Cie Fazi dopadnie... :))

Spam
[Usunięty]
:
Svedos napisał/a:
Ten to wpadnoe ma chwilę i jak łupnie to trzymajcie narody....poszukaj sobie Zbyszek jakiejś świeżej zaspy.. :))

...poprawiłem się


+1

...hejtuję...

:
:shock: Taki zegarek zasługuje na to, aby trafić w dobre ręce - szczerze gratuluję! (choć to karygodna propaganda swiss made :P ).

Koperta gold cap wymaga jeszcze trochę polerki. ;)
:shock:

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Ładniutka ta Connie , rozumiem co w nich widzisz są świetne .

:
faktura tarczy na tak, dekiel na tak, werk na tak, napisy na tarczy na nie.
Myślałem że bogate piśmiennictwo to wymysł obecnych czasów ale jak widać się myliłem.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.