Pasek plecionka vintage
Odpowiedz do tematu

: Pasek plecionka vintage
Z uwagi na fakt cudownego odnalezienia komunijnej Zarii postanowiłem spróbować mieć pełny full wypas i poszukuję paska plecionki czerwono/czarno/niebieskiej. Nie potrafię nigdzie w necie znależć nawet fotki takowego. Matriał to z tego co pamiętam to było coś sztucznego ponieważ końcówka paska była zgrzana. Sam splot był ukośny. Nie wiem jak wam wytłumaczyć o co mi chodzi. Może komuś po domu wala się taka prehistoria?

Plecionka poodbna do tego co pokazuje bartek.siwiec ale skośna.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-09-29, 17:47, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol, coś takiego?


pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Taki jak pierwszy i czwarty od góry - tylko w innej kolorystyce.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Mnie to wygląda zupełnie jak bransoletki, które w latach 90-tych zaplatały sobie dziewczyny- taka moda była ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.