Wish Lista
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: Wish Lista
Zapraszam do dzielenia się swoimi marzeniami w drugiej części :)

:
No to ja zacznę może i to niezbyt oryginalnie, coraz bardziej za mną chodzi pewna kostka...



Foto by Spinner(chyba?), mam nadzieję, że się nie obrazi. :))

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-09-29, 13:26, w całości zmieniany 2 razy
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Przez pewną melepetę tutaj zachciało mi się:



oraz lub :głową w mur: jakieś chrono od Fortisa np. takie:




A miałem tylko tu Fokę, ewentualnie GW-A1000A a tu znowu :facepalm:

World Wide Watches
:
U mnie cel na przyszły rok już jest ;)


[ Dodano: 2012-09-29, 16:20 ]
BTW Michał G., pasti, - bardzo ładne zegarki macie na liście ;)

:
Słoniu, bardzo ładny zegarek, też jest na mojej liście. Tyle że ja coś nie mogę się na kolor zdecydować. Wiem, wiem mogę kupić oba :)) .
Ps: przyciski IMO są przezajedibi , jak już sobie w końcu kupię to będę naciskał i naciskał :)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
A ja niezmiennie życzę sobie:


:
Optonic, - nie no, klasyka powinna być biała ;) Oczywiście asekuracyjnie można kupić oba :złośliwiec: Fajnie, że będzie ich kilka na forum, tylko u mnie to pewnie dopiero kwiecień :)) pifko

:
Ja znowuż mam zajawkę na czarny, ale białe okienko daty mnie odrzuca (kto to w ogóle i po co wymyślił datę w zegarku :mad: ), przy białym nie rzuca się to aż tak w oczy. Ale wolałbym czarny, no qufa jak żyć, jak żyć.

[ Dodano: 2012-09-29, 19:03 ]
Przydałby się test nadgarstkowy, ale mam chytry plan kupić na próbę substytuta :idea:

Ostatnio zmieniony przez Sebastian 2012-09-29, 19:03, w całości zmieniany 1 raz
Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Słoniu napisał/a:
U mnie cel na przyszły rok już jest ;)
Obrazek

[ Dodano: 2012-09-29, 16:20 ]
BTW Michał G., pasti, - bardzo ładne zegarki macie na liście ;)


Max Bill jest świetny, ale chyba wybrałbym bez chrono.
A mnie zaczyna męczyć Attache, tylko jeszcze nie wiem w której wersji, wiem tylko że chrono i multidata odpadają, bo na co mi one.







pozdrawiam
Narfas

:
Początek wątku niebezpiecznie zbliżający się do moich marzeń: Kemmner, Fortis... Hamilton w sumie też :idea: :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Hami jest zajebibi i tez jest na mojej liscie... Ale chyba jeszcze dluuuuugo na niej pozostanie :(

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
A u mnie numer 1 zajmuje Manta, taka jak na Bazarku leży. Pewnie jeszcze długo będzie na mej liście, oj długo.

Pozdrawiam
Waldek
:
Optonic napisał/a:
Przydałby się test nadgarstkowy, ale mam chytry plan kupić na próbę substytuta :idea:


Coś wymyślił? Junkers? :złośliwiec:

:
Udzielam odpowiedzi wymijającej ;)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
gzubek71 napisał/a:
A u mnie numer 1 zajmuje Manta, taka jak na Bazarku leży. Pewnie jeszcze długo będzie na mej liście, oj długo.


W tej cenie to okazja... śledzę rynek japoński i tam te Manty wychodzą dużo drożej.
Gdybym nie miał już jednej to dawno bym pozamiatał, a sam za swoją dałem dużo więcej.

World Wide Watches
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.