Który zostaje?
Odpowiedz do tematu

maciek
[Usunięty]
: Który zostaje?
Tak się jakoś poskładało, że w przyszłym tygodniu będę miał dwa podobne zegarki. :))
Jeden powędruje w świat, pytanie tylko... który? :)) hmmm






Monster używany z bazarku, minimonster nówka.

W monsterze trochę razi mnie brak czarnych obwódek na indeksach, takich jak na wskazówkach. Minimonster je ma... ;)

Ostatnio zmieniony przez maciek 2012-10-06, 07:34, w całości zmieniany 1 raz
:
Osobiście, to starego Monstera bym zostawił, te NjuMonstery jakieś takie ... nie bardzo :/

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Oba sprzedaj i kup Otago pomarańczowe, albo DeepBlue SeaDivera

:
Dobrze Santino gada:-) A 5-tka spójniejsza, właśnie przez czarne otoczki indeksów, ich brak w OM to największa skucha Seiko ever :D

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Santino napisał/a:
Oba sprzedaj i kup Otago pomarańczowe



Dołączę się do rozsądnego postu :) . Otago w tym umaszczeniu prezentuje się wyjątkowo wdzięcznie.

:
Chyba faktycznie oba sprzedać i znaleźć inną pomarańczkę IMO

:
Santino napisał/a:
Oba sprzedaj i kup Otago pomarańczowe, albo DeepBlue SeaDivera

+1

maciek
[Usunięty]
:
Czy ja wiem... DB odpada, słaby jest jak piwo. A Otago... A kiedy ono będzie gotowe? W tej pięciolatce? :złośliwiec:

:
Ten stary wydaje mi się trochę niedorobiony. Zresztą jak sam piszesz jest stary, to po co dziada trzymać? ;)

:
Zostaw oba, ponoś trochę na zmianę, zobaczysz, który da Ci większy funfactor i ten zachowaj, drugi na Bazar. To Tobie ma się podobać, nie melepetom.

:
Imo Mini, chyba faktycznie jest spójniejszy, przy tym odrobinę większy, poza tym w pieniądzach jakie dostaniesz za sprzedaż obu z nich, nie kupisz fajnej pomarańczki, we Włoszech niestety skończyły się m-force'y (jak ja byłem gupi, że nie kliknąłem wtedy :( ) Do DB ja osobiście nie mam przekonania, Otago byłoby fajne niby, ale chyba za jasna ta tarcza wyszło hmmm

ciniol napisał/a:
zarabiasz na wyłapanie taboretem w ryło


:facepalm: Zachowuj się, byle jak - ale się zachowuj facepalm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Albo do starego OM dokup wskazówki od BM ew. czarny ring...

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
MiniMonster niech zostanie ;)
na + bransa/stan :))

Czas nie pieniądz, zawsze jest.
:
Mini ładniejszy. Zostaw go.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Zdecydowanie zostaw Orange Monstera. Jedynego właściwego.

A jak już nie mozesz patrzec na indeksy, zrób przeszczep tarczy pomiędzy normalnym i mini, normalnego zostaw z nową tarczą a mini wystaw.

Wojtek
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.