Pasek do Pilota JL (Vodolaz w wersji Juriego)
Odpowiedz do tematu

: Pasek do Pilota JL (Vodolaz w wersji Juriego)
Z powodu, że wylicytował się pilocik od Juriego na 24mm nato o dość "wyrazistym" kolorze poszukuję mu nowego ciekawego "wyrazistego" wdzianka- najlepiej o niejednolitym brązowym kolorze. Spory rozmiar i 24mm w uszkach pozwalają poszaleć.
Oto pacjent:

Macie jakiś fajny pomysł? Może u naszych paskorobów jakieś ciekawe 24mm zalegają :twisted:
Wstępnie myślałem o takim riosie:

Jednak to chyba nie to...

Może coś z C&B - kto miał i jak z jakościa?




Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2012-07-25, 21:19, w całości zmieniany 1 raz
:
no pewnie, ze nie to.
Uderzaj do paskorobow i uszyj przypalany braz z biala/kremowa nitka. Albo szycie w iksa, albo cos tam jeszcze. Szeroki pasek, to i pokombinowac z nicmi mozna.

beceen | ***** ***
:
Od mistrza Denikleusa taki mi się podoba :oops: Tylko nie wiem jakby się spasował z kopertą Vodołaza :mrgreen:

:
nieee, ja bym poszedl w gladka skore - przypalana wzdluz szwow.
Ewentualnie moze cos jasnobezowego a la paski stenka

beceen | ***** ***
:
beceen, - no jasne paski jak u stenka to nie bardzo... Bo mam stenka :mrgreen:

[ Dodano: 2012-07-25, 21:38 ]
Towarzyszka życia takiego mi podsunęła

maciek
[Usunięty]
:
a ja mam pasek imo idealny... leży w pudle.







Jakbyś był zainteresowany, to śmiało. :wink:

:
Ten pasek mam, miękki i bardzo wygodny ..


:
Decyzja chyba podjęta, zakupię do Vodołaza pozycję poleconą przez Małżonkę czyli:

Dodatkowo jako rezerwę popełnię chyba też ten paseczek (później zapadnie decyzja czy powędruje on do Alphy czy jak Canvas nie przypasuje to do Vodołaza)

:
A ja myślę, że pasior w ciemnym brązie, na maksa surowy, bez żadnych przeszyć będzie gitara. Ale ja się nie znam :razz:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Słoniu, miałem taki podobny parciany pasek z Moratello przy Wodołazie. Nie warto. On ma nieobszyte otwory na zapięcie. Wiesz jak wyglądały po miesiącu?
Z drugiej strony, mając na forum takich strapmakerów, nie zastanawiałbym się ani chwili i nie myślałbym o kupowaniu gotowego paska. I właśnie sobie zamówiłem nowy paseczek do swojego Wodołaza ;) .

Ostatnio zmieniony przez mw75 2012-07-26, 23:04, w całości zmieniany 1 raz
maciek
[Usunięty]
:
Ten, co małżonka pokazała, to imo najgorszy wybór, sorry. :wink:

:
Remik napisał/a:
A ja myślę, że pasior w ciemnym brązie, na maksa surowy, bez żadnych przeszyć będzie gitara. Ale ja się nie znam :razz:

+1 :twisted:

:
Trochę odkopię bo pacjent jeszcze nie dotarł ale w poniedziałek powinien być :evil: A co powiecie o takim Stachowym paseczku do Avii?

:twisted:
lub taki

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2012-08-04, 23:26, w całości zmieniany 1 raz
maciek
[Usunięty]
:
Ja już gdzieś o tych paskach pisałem... oba świetne, szczególnie ten drugi. :shock:
Ale ja bym nie kupił, skóra jest mało praktyczna. :wink: :twisted:

:
Drugi malinka i ja bym kupił, bo skórka rulez... :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.