Słoniowe dylematy zakupowe, czyli jak żyć Panie Premierze
Odpowiedz do tematu

: Słoniowe dylematy zakupowe, czyli jak żyć Panie Premierze
No nie ok. Przy lekturze mam dzisiaj chwile słabości związane z projektem "denko". Miałem już nic nie kupować do świąt. Czekam na fokę i magretkę i to miało wystarczyć. Jednak dzisiaj z nudów zacząłem przeglądać strony majfriendów i co?! I efekt taki, że chodzą za mną dwie bakteryjki - MM chrono i Parniak Topgun :evil: :evil: :evil: I jak tu sobie wytłumaczyć, że nie są mi potrzebne i że nie są warte popełnienia? Przeraża mnie też to, że bakteria nawet mi nie przeszkadza :shock: Ech... jak żyć... Jeszcze chronotac coś po cichu gada... No kurna - to wasza wina :evil:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2012-05-19, 14:18, w całości zmieniany 1 raz
:
Słoniu,



taki? :)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Eee, taki pewnie:



Zdjęcie strix'a bodaj.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Taki

W sumie fotę strixa powinienem wkleić bo przez niego o nim myślę :evil:
Jeszcze dobrał świetne nato...

Czarodziej aparatu cholerka...

A kolejne to klasyka

:
ten też jest fajny:


"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Jacek, a ile teraz ten Parniak? Może weźmiemy dwa?

FORZA Robert!
RK WRT
:
Najlepsze, że dopiero co nie dawno w tym klimacie zanabyłem stenia i alphę :mrgreen: . Topgun w PVD i nato strasznie do mnie gada. Chrono maryśka także... Takie zegarki do tyrania, kwarcyki, ustawiać nie trzeba... :roll:

:
nick555, 100 dolków.

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-05-18, 21:53, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
nick555 napisał/a:
Jacek, a ile teraz ten Parniak? Może weźmiemy dwa?

U wen z wysyłką jakieś 82,5$ - tylko kurs cholerka nie zachęca :cry:

Edyta!
Sorki zapomniałem o prowizji PP - jakieś 85,8$...

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2012-05-18, 21:56, w całości zmieniany 1 raz
:
Jakbyś brał to ja mogę wejść :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Aaa no tak, bo tam po zalogowaniu lepsze ceny...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
A weźcie mi nie pokazujcie tych Parnisów, bo też się ślinię (szczególnie z tym nato strixa) :evil:
A dopiero co Techne Iks'owi sprezentowałem, bo do mnie do końca nie gadało :evil:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Kufa do mnie właśnie zaczął gadać ten Parnis, bo jest doskonałym substytutem Stenka, którego bym chciał, ale na niego nie mam. :mrgreen: I wszystko przez Słonia... :evil:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Nie no, strix za tą sesję powinien bana dostać cholera... Techne do mnie gada - ale to nowe na ST-19. Na szczęście dostępne dopiero koło września :grin:

Przemek, jak przez weekend mi nie przejdzie to dam znać :wink:

:
Słoniu napisał/a:
Nie no, strix za tą sesję powinien bana dostać cholera... Techne do mnie gada - ale to nowe na ST-19. Na szczęście dostępne dopiero koło września :grin:

Przemek, jak przez weekend mi nie przejdzie to dam znać :wink:


No ja chyba we wrześniu wróce do tematu Techne :mrgreen:

Kurcze chyba się skusze na Parniska :evil: :twisted:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.