Osiołkowi w żłoby dano.
Odpowiedz do tematu

: Osiołkowi w żłoby dano.
W zasadzie prawie już kupiłem Pulsara, ale dzięki takiemu jednemu, co mi scalił temat - z głupia frant pojawił się konkurent. No i teraz siedzę jak głupi i sam nie wiem, który mi się bardziej podoba. Na niekorzyść Casio przemawia bransoleta - miałem dwia Edifice,w których wyleciał ten stalowy dzyndzel z zapięcia.

Poza tym - podobają mi się oba, i oba są w prawie identycznej cenie.

Tak więc - pomocy!

Pulsar PF3945X1


Casio EF 547D 7A2V


Pozdrawiam
Eryk

:
Pulsar...
Nie lubię białej tarczy.
Poza tym casio to taki bidny brat oceanusa miałby być :roll:

:
Każdy ma prawo mieć niesłuszne poglądy :razz: nie słuchaj przedmówcy - on nawet nie zagłosował. Bierz Casio. :grin:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol napisał/a:
nawet nie zagłosował

Poprawił się :razz:
Pulsar :cool:

:
To nieuczciwe. Teraz jest po 50%. :cry:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Zmiana :razz: :razz:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi jak ja cię kocham ( bez podtekstów proszę ). :mrgreen:
Cezarze :razz: :razz: :razz:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ja bym tam brał Pulsara.

:
Pulsar !

:
Ostatni 2 panowie proszę nie zaśmiecać wątku i iść już spać. :razz: :grin:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
maciek
[Usunięty]
:
pewnie, że pulsar. :wink:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2012-05-21, 06:26, w całości zmieniany 1 raz
:
Może zastanów się nad Strixowym Pulsarem.

mapeth
[Usunięty]
:
z tych dwóch - tylko Pulsar! :mrgreen:

:
pulsar.
chyba, ze:


beceen | ***** ***
:
Pulsar, zdecydowanie

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.