LEVER
Odpowiedz do tematu

:
Zawodowo.
....paskowanie

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
A jakie militarne nazwy: "Foch", "Pershing", "Kitchener" - każdy ważniejszy kraj z Entanta ma swojego... reprezentanta :D

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
:D

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
kaido2 napisał/a:
Wrzuciłem to na pasek:

Obrazek

I nawet nie jest źle.


Twój Marcin? czy dla kumotra jakiego nowy nabytek przygotowałeś? :)

:
Wintergreen napisał/a:
A jakie militarne nazwy: "Foch", "Pershing", "Kitchener" - każdy ważniejszy kraj z Entanta ma swojego... reprezentanta :D


Zapewne wszyscy oni nosili kieszonkowce :D

Gb.

:
Jacek. napisał/a:
Wintergreen napisał/a:
A jakie militarne nazwy: "Foch", "Pershing", "Kitchener" - każdy ważniejszy kraj z Entanta ma swojego... reprezentanta :D


Zapewne wszyscy oni nosili kieszonkowce :D

Gb.


Podobnież jak ja




Pozdro!!!
:
....a ja kostki nie mam :D
Fajna pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
kaido2 napisał/a:


Podobnież jak ja

Obrazek

Obrazek


Batman z lat 30 - czyste art deco. Fajny nawet.

Gb.

Maras68
[Usunięty]
:
pewnie nowy nabytek z giełdy :))

graty :!:

:
Fajny,fajny a jeszcze fajniejszy przez to że udało się go ubić w takim rozmiarze. Do kieszonki unisex niewiele mu brakuje, tak jak niewiele by wyjść po za progi pacha. Nabytek giełdowy nowy, choć już miesiąc temu już wzbudził me zainteresowanie.

Pozdro!!!
:
...rozmiar jak na Batmana przystało :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Nie zupełnie. Większość to kurduple przy tym mutancie.

Pozdro!!!
Maras68
[Usunięty]
:
ile ma w pasie - 35-38 mm? :shock:

:
Ot np taki :



Pomimo że męski to porównując tego mniejszego można nie zauważyć.

Pozdro!!!
:
..................kostkę porównałem do współczesnego herosa, takie batmanowsko-komiksowe wielkie coś.........Kostka jak na swoje lata to w rozmiarze XXL albo i większym :)) Jakie ona ma wymiary?

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.