MASSEL - nowa strona do kupowania pasiorków
Odpowiedz do tematu

:
Bierz indywidualnie ;)
Jak jest zbiorowe zamówienie to dowala vat i nie jest już tak kolorowo jak przy braniu kilku sztuk :cool: :lol:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
ha, no właśnie tak różowo też nie jest, bo straszne słowo VAT padło już przy najmniejszym zamówieniu...
Zastanawiam się się jeszcze nad jakimś BOBem albo chałupniczą produkcją któregoś z zasłużonych kumotrów-paskorobów.

Ufff, dużo łatwiej było wybrać Marynę niż jakiś sensowny pasek do niej :razz:

:
Mnie vat dawał zawsze. Ten pasek z vatem kosztuje jakieś 20-25 zł

:
no to widać galopująca inflacja dopadła nawet paski, bo według ostatnich informacji (z dziś) S23 kosztuje z VATem niemal 40 PLN...

O ile nikt z bardziej miejscowych stolyczan nie będzie szedł sobie paska nabyć i przy okazji pomoże prowincjuszowi, to chyba sie zdecyduje na BOBowego rekina :mrgreen:

:
Za 40 zł dostajesz genialnie miękki i gruby pasek z bardzo dobrej jakości klamrą - to też weź pod uwagę :-)

:
Jedni powiedzą genialnie miękki - ja powiem gąbczasty :P

Nie wybieram się do p. Bogdana w najbliższym czasie...

Cytat:
Ten pasek z vatem kosztuje jakieś 20-25 zł


Przy zamówieniu grupowym kosztował już 29 z groszami - ogólnie zdrożał trochę :)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
Blaz
[Usunięty]
:
TowRoupas napisał/a:
Jedni powiedzą genialnie miękki - ja powiem gąbczasty :P



+1. :mrgreen:

:
mam, doszedł, czyli da się nawet jedną sztukę ("... i tylko jeża nie da się przelecieć..." :grin:

Co do paska, to klamra rzeczywiście jest bardzo przyzwoita, sam pach natomiast jest niesamowicie gąbczasty, aż się chce go rozebrać, żeby sprawdzić, co tam siedzi w środku...

Tak więc pasek już jest, teraz czekam na zegarek do niego :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.