Baby Tuna, która osłonka?
Odpowiedz do tematu

:
A pasior od C&B już przyszedł? Ja dziś sobie wstawiłem czarnego karbonero z czerwoną nitką od Morellato i jest miodnie. Jak znajdę czas, to zrobię mu fotosesję.

:
Tomek napisał/a:
No to stalowa zamówiona .. Dzięki wszystkim.


nie zdążyłem, ale to samo bym doradzał...
Jednak Przemek miał rację!

Skate or die!
:
rafiosso napisał/a:
A pasior od C&B już przyszedł?

Wczoraj dotarł już drugi, bo pierwszy reklamowałem w C&B - rozkleił się ..

:
Osłonka dotarła kilka dni temu i efekt jest następujący cool




:
Dla mnie bardzo OK :!: cool cool

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Zdjęcia potwierdzają słuszny wybór.
Wygląda super.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Żeby nie było za słitaśnie - przy montażu uszkodziła się jedna śrubka i ten zestaw zostaje do czasu zorganizowania nowej śruby :głową w mur:

Co gorsza - śrubka ani drgnie - siedzi jak przyspawana, więc to już robota dla zegarmistrza z odpowiednim sprzętem :wkurzony: ..

:
Tomek, za pół ceny wyślij go do mnie. Ja pokocham jak własne. Mnie nie będzie razić jego "kalectwo". :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tomku, to imbus jest? Bo co tu zegarmistrz pomoże... Jak imbus, albo torx to wal do jakiegoś supermarketu budowlanego, tam są takie z rączką w literę "T". Wygodne ramie i spróbuj odkręcić. Chyba, że dają do tego kołnierza takie coś...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Nie dają - ja jeździłem 35 klocków w jedną stronę po ten imbusik :)) :głową w mur: Przy tym w moim egzemplarzu, po wymianie, też jedna ze śrubek jest wkręcona raczej na dobre, jakiś poważny, cięższy sprzęt teraz będzie potrzebny żeby ją wykręcić, albo więcej siły - dobrze chociaż, że ze stalowym kołnierzem wygląda lepiej ;)

Ostatnio zmieniony przez Iks 2013-09-24, 15:25, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Bo imho te osłonki są nieco "zwalone", za każdym razem, kiedy wkręcałem drugą z śrub (z tej strony, gdzie są dwie) - nie dawała się wkręcić do końca, jak dokręciłem jedną - druga nie dochodziła do końca, jak ją poluzowałem i dokręciłem drugą - to ta nie dochodziła hmmm ..

nick555, tak, imbus 1,5mm, mam a raczej miałem :wkurzony: Teraz moja śruba już nie ma otworka na 1,5mm tylko troszkę więcej :głową w mur: .. I już nie jest śrubą imbusową tylko czymś innym .. Ale siedzi, lekko odstaje (już się przyzwyczaiłem) i jest ok. Choć trochę wqrwia :głową w mur:

A zegarmajster może będzie miał jakiś sprzęt, żeby ją na siłę wykręcić ..

Poprosiłem Harolda o kilka śrubek, on niby nie ma, ale ma spytać dostawcę i podesłać ..

:
Tomek - torxem (gwiazdkowym kluczykiem) daje sie coś takiego (zjechany imbus) wykręcić - musi być ciut większy od tego nominalnego imbusu, żeby sie mocno umiejscowił w rozbitym otworze - wtedy powinna się skubana (śrubka) dać wykręcić :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi, na razie zostawiam tak, jak jest, bo nie mam innej .. A jak dojdą śrubki - wtedy się pokombinuje hmmm

:
Tomek napisał/a:
... za każdym razem, kiedy wkręcałem drugą z śrub (z tej strony, gdzie są dwie) - nie dawała się wkręcić do końca, jak dokręciłem jedną - druga nie dochodziła do końca, jak ją poluzowałem i dokręciłem drugą - to ta nie dochodziła hmmm ...


wg mnie nie założyłeś kołnierza do końca i blokuje gwint. No, ale teraz to już "po ptokach". Generalnie bardzo ciężko go założyć poprawnie bez prasy, ja używałem odpowiednich szczypiec z osłonami żeby nie uszkodzić pierścienia ani zegarka.

:
Wszedł bez problemów, nie widać żadnych szczelin itp. Do uszu przylega też idealnie ..

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.