Maratac - pasek z jajem
Odpowiedz do tematu

:
Jeżeli myślisz, aby go wciskać na Benka, to może być za mało wycięty (na długości).

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
nick555 napisał/a:
czy ktos gdzieś widział fotki materaca rozciętego, albo mocniej docinanego niz fabrycznie? Albo dobre fotki tego fabrycznego docięcia 24/20?


To deczko inny materac, ale materac, to nie jest firmowy pasek Kazika ..



Uploaded with ImageShack.us

:
Dzięks Tomku. Bardziej chodziło mi o sam pasek ale już lekkie pojęcie jest.

Pele, chyba damy radę :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Możecie go kupić .. Chyba jest na sprzedaż .. Pasek sobie weźmiecie, po co paprać drugi .. A zegarek ja przygarnę za zwrot kosztów wysyłki .. :wink: :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Ja to nawet bez zwrotu kosztów. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Ja to nawet bez zwrotu kosztów. :mrgreen:

Ale z ciebie chitrus :wink: , fstyt :wink: , trza chłopakom oddać za pocztę, no co Ty?

:
nick555 napisał/a:
Dzięks Tomku. Bardziej chodziło mi o sam pasek ale już lekkie pojęcie jest.

Pele, chyba damy radę :)


no mam nadzieje :) . właśnie, to mi uświadomiłom że trzeba zakupić odpowiedniego materaca ...

:
Małe ale, materac po kilku dniach intensywnego noszenia capi jak nieboskie stworzenie :sad: .
Chyba, że to ja taki jadowity jestem :razz: :twisted: :mrgreen:



PS Raczej to nie ja, inne pasiory, gumy i branzole tak nie walą.

Ostatnio zmieniony przez chomior 2011-03-22, 17:46, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
chomior napisał/a:
Małe ale, materac po kilku dniach intensywnego noszenia capi jak nieboskie stworzenie :sad: .
Chyba, że to ja taki jadowity jestem :razz: :twisted: :mrgreen:

Ale, w przeciwieństwie do paska ze skóry, możesz go sobie wyprać .. :grin:

Blaz
[Usunięty]
:
Fakt, że materac szybko łapie brud, ale też fakt, że prania się nie boi. :grin:

:
Po takim cieciu jak Tomek dociol do zegara materac nie jest słabszy ? nie jest po tym cieciu narazony na rozdarcie ? np. jak płótno jak zaczniesz to juz leci , chcialem 24 mm przyciac na 22 mm

:
revolta4 napisał/a:
Po takim cieciu jak Tomek dociol do zegara materac nie jest słabszy ? nie jest po tym cieciu narazony na rozdarcie ? np. jak płótno jak zaczniesz to juz leci , chcialem 24 mm przyciac na 22 mm


Niestety, nic nie dociął, bo to nie jego zegarek :cry: . Ale bardzo by chciał :cool: ... Bardzo, bardzo, bardzo ... Więc jak masz luźne parę kilo ojro to bardzo chętnie go przyjmę, kupię i przytnę materaca osobiście i podzielę się moimi spostrzeżeniami .. :wink: :grin:

:
Właśnie dotarł materac z czerwonym szyciem. Ubrałem w niego X-Winda ma sie rozumieć ;) Miło zaskakuje jego miękkośc, w dotyku nawet miły. Długość jest ok, bo ja lubie długie, zapinam sie na drugą dziurkę.
Nie pasowała mi daleeeeko odsadzona wszyta szlufka. Ale poradziłem sobie w ten sposób, że szlufke ruchoma umieściłem na odcinku między klamrą, a szlufką wszytą. Elegancko się tam mieści. I mam szlufkę tak jak lubię, czyli blisko klamry.

:
Korba napisał/a:

Nie pasowała mi daleeeeko odsadzona wszyta szlufka. Ale poradziłem sobie w ten sposób, że szlufke ruchoma umieściłem na odcinku między klamrą, a szlufką wszytą. Elegancko się tam mieści. I mam szlufkę tak jak lubię, czyli blisko klamry.

No proszę, Pomysłowy Dobromir :wink: :grin: .. Świetny pomysł, zaraz tak zrobię w moim, też wkurza mnie ta wszyta szlufka ..

:
Ano jak producent nie zaspokaja gustów klienta, to trza se radzić. Stąd wynikło pojęcie ''tuningu'' szeroko pojętego, zwanego też modowaniem.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.