Seikaczowe dylematy
Odpowiedz do tematu

:
revolta4 napisał/a:
ale widze ze to damski zegar :wink:

...sam jesteś damski...

Kod:
Diameter: 42 mm (w/o crown), 45 mm (w/crown)
Lug-to-lug: 45.5 mm
Thickness: 12.7 mm
Lug width: 22 mm

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-08-16, 19:55, w całości zmieniany 1 raz
:
Wybierz ten ktory wg ciebie ma wiecej plusów i najmniej minusów :P

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Maxio napisał/a:
...sam jesteś damski...Obrazek

Brawo ten Pan :mrgreen:
Co prawda do Ticino Big Pilota trochę mu brakuje ,ale 42mm daje radę :smile:

:
Maxio no juz lepiej niz 40 mm gdzie wczesniej wyczytałem , a jak bys go porownał z monsterem to jak to sie przedstawia ? wychodzi na to ze wymiar maja ten sam , 007 ma wieksza tarcze od monstera ?przyzwyczaiłem sie wiekszych zegarow i monstera sprzedałem choc by dlatego ze jest mały

42 mm daje rade jak ktos ma 17,5 cm nadgarstek ale jak 19,5 to juz wyglada słabo

Ostatnio zmieniony przez revolta 2011-08-16, 20:08, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Tu masz zdjęcia porównawcze:



Generalnie Seiko są krępej budowy, co ja akurat uważam za zaletę. Seiko przy szerokości rzędu 42mm bez koronki potrafi mieć 47mm od ucha do ucha. Mało który zegarek tak ma. Zazwyczaj przy tej szerokości zegarki stają się rozlazłe i mają pięćdziesiąt kilka milimetrów. :wink:

:
Wyglada duzo lepiej od monstera duzo duzo duzo lepiej , bez przymiarki sie nie da :mrgreen: no i nadal 007 jest fajny :wink:

:
...revolta4, sam napisałeś o wielkości tarczy i to jest odpowiedź na Twoje pytanie. SKX 007 wydaje się być większy od Monstera, mimo, że rozmiar mają taki sam.

:
Ale to duzo lepiej wyglada , w monsterze jest bardzo mala tarcza i kupa stali ( mi sie to nie podoba ) a tu jest proporcja :razz: , kto ma 007 ke , moze na kolejnym zlocie sie przymierze

:
Mi się nie podoba skx , wydaje się taki neutralny przez co nijaki .

:
Ja tam wziąłbym SRP :



Uploaded with ImageShack.us

:
SRP byłby spoko,gdyby nie ta maluśka data w ''dziwnym'' miejscu :???:

:
...data to jeszcze jest do przełknięcia, ale te trzymacze koronki to to...nie to nie do przyjęcia

Blaz
[Usunięty]
:
Ogólnie ostatnie wypusty Seiko są w znakomitej większości nie do przełknięcia. :???:

:


i ew. wstaw inną tarczę jak Ci "SPORT" nie leży:-)

:
Spinner powalił temat na kolana :roll:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.