Kiedys to dawali nagrody!
Odpowiedz do tematu

:
Santino napisał/a:
rybak, A są tacy, co tyle pracują?


Dowiedzialem sie wlasnie tego od takiego jednego, co dostal jakie dwa czy trzy lata temu ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
anduril
[Usunięty]
:
Skąd się takie rzeczy bierze... :shock:

:
rybak, To jestem w szoku.

Ja wprawdzie pracuję w mojej obecnej firmie już prawie 10 lat, ale 40 to jednak sporo więcej. Tzw. szacun.

Ale to znaczy, że firma daje dobre warunki, skoro się nie chce zmieniać :-)

:
Santino napisał/a:
rybak, To jestem w szoku.

Ja wprawdzie pracuję w mojej obecnej firmie już prawie 10 lat, ale 40 to jednak sporo więcej. Tzw. szacun.

Ale to znaczy, że firma daje dobre warunki, skoro się nie chce zmieniać :-)



Moze tez znaczyc, ze nie bardzo jest dokad indziej isc - albo ze wszystkie inne firmy wchodzace w gre sa jeszcze gorsze, cos jak z demokracja u Churchilla ;)

Czlowiek zaczal po maturze jako technik jak sie Merkel jeszcze nazywala Honecker czy nawet raczej Ulbricht :mrgreen: , zrobil studia pracujac i od tego czasu jest takim samym knechtem w konstrukcji jak ja - czyli robi robote, za ktora po plecach klepia sie ludzie nie majacy nawet za bardzo pojecia, co sie w tej naszej budzie tak wlasciwie robi...

Na takim "stanowisku" to spokojnie przepracujesz od sredniej szkoly do emerytury - bo jak cie zabraknie, to nagle sie okaze, ze nawet MBA, "powerpoint engineering and management" itp. ch...-m... to jednak malo troche...

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Też może tak być, że nie bardzo jest gdzie iść.
Ale jakby było tak bardzo źle, to jednak ciężko 40 lat wytrzymać.

:
"Ciezko" rzecz wybitnie subiektywna ;)

Ale nie, zle nie jest, przynajmniej czuje, ze robie cos bardzo konkretnego, bardziej mi sie to podoba jak robienie nauki - choc na zegarek sie juz nie zalapie, za pozno zaczalem... :lol:

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Może za 10 lat dają jakiś tańszy. :-)
Trzymam kciuki - mnie 10 stuknie w październiku. Ale zegarka na 100% żadnego nie dostanę.
Najwyżej dyplom. :evil:

:
Piękny zegarek !

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.