paskowanie bulovy lobster
Odpowiedz do tematu

:
...ale jeszcze musze dokupić jakis fajny mesh bo fabryczny jest IMO qpa....pewnie shark z alle wpadnie

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
pdrog napisał/a:
mógłby być cieńszy...tak z 1,0-1,5mm


I to jest podstawowy problem z Pattinim, za grube paski i nie zwężane przy klamerce hmmm :/

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Mi grubość nie przeszkadza ale zwężenie mogłoby być. Tylko pisałem z Pattinim i pisał, że tą skórę ciężko obrabiać dlatego paski są jednej grubości i nie zwężane.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Dalej te patiniaki takie pancerne ? Bo jak się dwa czy trzy razy skusiłem - sztywne były takie, że po przymiarce natychmiast na Bazar :D

:
Tomek napisał/a:
Dalej te patiniaki takie pancerne ? Bo jak się dwa czy trzy razy skusiłem - sztywne były takie, że po przymiarce natychmiast na Bazar :D


Zależy które, pełne są początkowo dość sztywne - z czasem jednak fajnie się wyrabiają. Te z dziurami są dużo miększe. Chcesz to mogę ci jednego na testy (24mm) podesłać. Taki mocny pomarańcz mam cool

:
Słoniu, dzięki ale nie skorzystam :)

Nie lubię meszy i pasków typu rally .. Odrzuca mnie .. :/

:
Tomek, tak dość sztywne. Mam 22mm do x-winda to się ładnie układa ale 24mm do Citka zwężana przy uszach nie chce się ułożyć. No ale i tak mi się je fajnie nosi.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
...noo..po 2 tygodniach walki bulwa wróciła na fabrycznego mesha...ten zegarwk nie jest stworzony do paska.....na sharka nie mogę się zdecydować....sam patiniak nie jest zły bo dość miekki i ładnie sie układa ale pasuje temuzegarku jak pięść do nosa... :/

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.