Seiko Aviator - potrzebny pasek
Odpowiedz do tematu

: Seiko Aviator - potrzebny pasek
Kumotry!

Pomóżta dobrać jakiś pach do Seiko Aviatora. W uszach ma on 18mm. W związku z tym, że jest to mały zegarek, a ja takowe niezbyt lubię miło gdyby pasek go trochę poszerzał.
Może coś z podkładką? Mam mniej więcej jakiś zarys, ale liczę, że ktoś z tu obecnych podrzuci coś interesującego. Oryginalny pach jest już dosyć wytarty, ale tak czy tak wygląda na nim strasznie delikatnie...

Real foto niestety nie mam, zegarek się smaruje u zegarmajstra więc wklejam zdjęcie z sieci


Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-03-30, 23:48, w całości zmieniany 2 razy
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Może coś takiego?



Z tym że to jest handmade.

Pozdrawiam,
Bartek
sylwek
[Usunięty]
:
bartek.siwiec, to wygląda na jedynie słuszne połączenie temu zegarku :wink:

:
Szczerze mowiąc, mnie sie to połączenie nie bardzo widzi...wrzuciłem bo G. pytał :wink:
Ja bym wolał taką konfigurację:



Uploaded with ImageShack.us

Pozdrawiam,
Bartek
:
Za Bartkiem - tamten z podkładką przytłacza zegarek - najlepiej zrób mu solidnego, niezwężanego handmejda - kolor wg upodobań - czarny, przypalany brązek abo militarny jakiś khaki/beż...

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
też wolałbym bez podkładki... ale z drugiej strony 18 mm to strasznie wąskie jest :(

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-03-31, 09:07, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
sylwek
[Usunięty]
:
G. napisał/a:
też wolałbym bez podkładki... ale z drugiej strony 18 mm to strasznie wąskie jest :(


i dlatego podkładka daje wrażenie ,że się robi więkksze :wink:

:
...ten z podkładką jest produkcji Pietro zdaje się i ten konkretny przytłacza, ale jakby poszukać jakiego innego to pewnie będzie lepiej to wyglądało, a na powiększenie optycznie tego zegarka to tylko ten typ paska jest dobry (moim zdaniem oczywiście).

:
tylko pytanie czy znajdę i ewentualnie gdzie (najlepiej polskie liny) jakiś fajny pach z podkładką - każdy kolor, może byś jakaś fajna szarpana skórka... byle nie czarny :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Linki zagramaniczne, sklep sprawdzony, godny polecenia

KLIK 1



KLIK 2



a może NATO skórzane? KLIK 3



KLIK 4



KLIK 5



KLIK 6



Może być taki lotnik :arrow: KLIK 7



Ten jest fajny :arrow: KLIK 8


:
Tomek, dzięki za kilka pomysłów, ale to chyba jednak nie to... pewnie na real foto wyglądałoby to lepiej, ale na tych... strasznie plastikowo

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Parę fotek z netu, może coś podpasuje:


Tu mod snk809 z brązowym paskiem - fajne połączenie:

Na nato też imo świetnie wygląda:


Kolejne nato na lato:

I z WUS czarno/szary paseczek:

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2012-03-31, 11:07, w całości zmieniany 2 razy
:
Słoniu, dzięki, podsunąłeś mi pomysł. Kupię bond strapa jak na czwartym foto 20mm i wyląduje albo w Bagelsporcie, albo w Seiko (myślę, że upchnę w nim 20 mm nato )

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
G., - dobry pomysł. Na wakacje jak znalazł! Ciesze się, że mogłem pomóc :grin:

:
na tym zielonym też fajnie wygląda, ale decyzja już podjęta. Podjadę zaraz do majstra może ma coś takiego, a jak nie to na alledrogo http://allegro.pl/pasek-w...2218787737.html

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.