Pasiak do wiadra
Odpowiedz do tematu

WyprasujMnie
[Usunięty]
: Pasiak do wiadra
Powitać.
Niedawno drogą zakupu nabyłem wiadro, czyli Citka EcoZillę. Dodatkowo adaptery (Suppa) i klamra (Heroic18). Wszystko po to, żeby założyć skórkę. W oko wpadło takie cuś:
http://www.pattini.pl/ind...do-zegarka-mod-
z ewentualnym pomarańczowym przeszyciem. Cena nie jest wysoka, ale aktualnie siedzę w Holandii, przesyłka by pożarła cenę. Szukałem na j.baju, ale nędza. Ten wygląda naprawdę solidnie.
I teraz pytanie:
Będzie to w miarę pasowało do wiaderka? Ktoś miał styczność / widział? Czy lepiej jakąś stal dorzucić? Jeżeli stal - jakieś propozycje? 24mm.

Foty wrzucę jutro, jakieś słońce może będzie, chociaż tutaj różnie bywa...

Pozdrawiam

Spam
[Usunięty]
:
Ten pasek mi przypomina gumę do starej rakiety...

WyprasujMnie
[Usunięty]
:
Tenisowej czy kosmicznej?

Sylwek
[Usunięty]
:
WyprasujMnie, takiego czegoś co się zwało PAKETA plask

:
Ja swoją Zille mam na gumie fabrycznej, a tych adapterów to powiem bez bicia że nawet nie testowałem :oops: mimo ż eposiadam w istocie ... Może mea culpa, bo na gumie to jest jeden z najchujniej ergonomicznych zegarkow które mam - a to jest naprawde sztuka ...
Natomiast to rally to mi jakoś stylem totalnie nie konweniuje ...
Jak to na stal wrzucisz - to będziesz mógł ręką drzewa obalać,i to bynajmniej nie tylko dekadziaki ...
Może jakiś pasiorek od paskorobów ?
EcoZilla sama tak krzyczy - że pasek to jest dla niej jak prozac ...

WyprasujMnie
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
EcoZilla sama tak krzyczy - że pasek to jest dla niej jak prozac ...

Hmmm... Nie krzyczy aż tak bardzo IMHO...

Cytat:
Jak to na stal wrzucisz - to będziesz mógł ręką drzewa obalać,i to bynajmniej nie tylko dekadziaki ...

Fossil na stali waży mniej więcej tyle samo, może ciut więcej, nie ważyłem dokładnie - porównałem w łapach. Ręka przyzwyczajona do noszenia czegoś cięższego.

Widziałem, że do tego zakładają meshe, ale dla mnie to takie nijakie... Szukam właśnie wagi. Tylko nie rzucać mi tutaj "na łańcuchu sobie powieś"... ;)
Ma być masyw i tyle (jeżeli stal) albo pasować (skórka).

:
Z tym Pattinim to żeś dał po bandzie facepalm facepalm

To tak, jakbyś sobie kupił Ferrari i na forum miłośników tej marki zapytał, które opony Dębicy byłyby do niego lepsze .. :)) :))

Znajdź sobie w necie wzór, który Ci się podoba i pisz do któregoś z pachorobów. A zdjęć Ecozilli na pachu jest w necie zatrzęsienie ..












Sylwek
[Usunięty]
:
Tomek, pifko + miljun :)) jesteś moim fanem

:
Sylwek, pifko

Bo to wygląda tak:
1/ zegarek ok $300 (w stali, jak tytan to trochę więcej)
2/ adaptery chyba obecnie $50 (nie chce mi się sprawdzać)
3/ klamra Heroic18 (zależy która) min. $38

i chcemy kupić do tego pasek za $12


WyprasujMnie
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
Z tym Pattinim to żeś dał po bandzie facepalm facepalm

To tak, jakbyś sobie kupił Ferrari i na forum miłośników tej marki zapytał, które opony Dębicy byłyby do niego lepsze .. :)) :))


Nie żebym coś teges, ale jakby założyć prostą skórę od Pattiniego (bez dziur) i nie mówić nikomu? Jak widzisz Ferrari to patrzysz skąd ma opony? :P
Pasiak według mnie dobrej jakości i stąd pytanie. Pytanie czy by pasował, a nie "czy ta firma nie jest za tania do mojego łocza?" Pytam o opinię. Jeżeli skóra to jaka, może ktoś ma koncept na indywiduum jakieś, kt€rego nie było jeszcze. A w necie szukałem, jakieś takie... Normalne? Stąd pomysł na dziurawca.

Nie, jadem nie pluję.

Tomek,

Cytat:
1/ zegarek ok $300 (w stali, jak tytan to trochę więcej)

270.
Tomek napisał/a:
2/ adaptery chyba obecnie $50 (nie chce mi się sprawdzać)

88.
Tomek napisał/a:
3/ klamra Heroic18 (zależy która) min. $38

43.

Patrz wyżej. Nie chodzi o cenę, a o jakość i wygląd. Heroic drogi, ale jak zobaczyłem, to "musthave". Adaptery - jedyny słuszny wybór - Walty to jakieś nieporozumienie...

Ostatnio zmieniony przez WyprasujMnie 2012-11-09, 22:06, w całości zmieniany 1 raz
Sylwek
[Usunięty]
:
WyprasujMnie, ale przecież Tomek napisał Ci wszystko co trzeba ,, a krótko mówiąc ,,

zamiast kupować gotowca (który za wuja nie będzie pasował do zegarka) za 15 dularufff , znajdź pachoroba na forumie , zgadaj się z nim i tenże zrobi Ci cud-mniód pachor za dobrą cenę hmmm
w dodatku niepowtarzalny

co jeszcze chcesz?

WyprasujMnie
[Usunięty]
:
Cytat:
co jeszcze chcesz?

POMYSŁU!
Na przeszycie, dziury ewentualne... Chyba jestem jakiś niepełnosprytny ostatnio, ale nic mi nie przychodzi do głowy odnośnie wyglądu, stąd temat... Szukam pomysłu. Czyli tego czegoś, co w piątkowy wieczór poszło do baru na piwo, a ja zostałem sam klepiąc posty na forum zegarkowym...

:shock:
...zaraz, zaraz, WTF? :shock:

:
WyprasujMnie, próbuję Cię nakierować na właściwą ścieżkę ..
Poszukaj sobie inspiracji na stronie np. Heroica :arrow: http://www.heroic18.com/index.php , Kaina :arrow: http://www.kainheritage.com/ czy nawet Mario Paci :arrow: http://www.mariopaci.com/ a potem napisz do któregoś z naszych pachorobów i za ok. 100 zł z szipem do Holandii będziesz miał wypas pasior, który posłuży Ci dużo dłużej, niż wyrób Pattiniego.

WyprasujMnie
[Usunięty]
:
Pierwsze widziałem (stąd klamra), dwóch pozostałych nie.
+1.
Ktoś może się doczepi jeszcze i w paincie na przykłat coś wyrzeźbi? :))

ETID: A na szerokim? Z podkładką? Co sądzicie?

Ostatnio zmieniony przez WyprasujMnie 2012-11-09, 22:19, w całości zmieniany 1 raz
:





































Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.