Potwór ze Zgierza
Odpowiedz do tematu

: Potwór ze Zgierza
Prawdę pisząc wiedziałem co nabywam bo już jednego takiego mam i to z pierwszego rocznika produkcji firmy bo numer 154:



Rzecz jasna tyczy się tego dużego . Co prawda już sam rozmiar czyni go rzadkim jednakże + do unikatowości daje mu oprócz bardzo niskiemu numerowi tenże mechanizm:



Pomimo że spodziewałem się co dziś przyjdzie w proszku to niestety jednak się przeliczyłem bo po złożeniu wyszło coś takiego:







Dla porownania z Billodesem dla koleji żelaznych w zaborze rosyjskim wielkości standardowego Walthama rayl timekeepera:



I jak to powinno być Omega 8DL17P w wersji z automatycznym remontuarem z 1909r:



Oprócz tego że ten kolejarz jest już ciekawy sam w sobie to jak widać dystrybutorem tyvh Omeg na Rynek rosyjski( wtym zabor) była firma Henrego Mosera.

Pozdro!!!
:
Duże zwierzę :shock: :shock: :shock:

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
Prawie zegarek do samoobrony :))

:
Szymek napisał/a:
Prawie zegarek do samoobrony :))


Pod warunkiem że znajdzie sie kieszeń która go zmieści.

Pozdro!!!
:
Fajna zdobycz ..

kaido2 napisał/a:
Pod warunkiem że znajdzie sie kieszeń która go zmieści.

Po co kieszeń? :D


:
Zawsze można go nosić w plecaku, lub w chlebaku ;) .

Antisocial and faceless...
:
Tomek napisał/a:
Fajna zdobycz ..

kaido2 napisał/a:
Pod warunkiem że znajdzie sie kieszeń która go zmieści.

Po co kieszeń? :D

[url=http://s14.postimage...ock.jpg]Obrazek[/url]


to jest plan i to dobry pod warunkiem że szyja utrzyma przed dłuższy dobrą wagę .

Cytat:
Zawsze można go nosić w plecaku, lub w chlebaku


No tak tylko tu korzystanie bylo by lekkko upierdliwę a tak z kieszenitorby myk i wiem że jeszczę zdażę się spóźnić :D

Pozdro!!!
Spam
[Usunięty]
:
...zajebibi... mój ideał...

:
No pływać z tym nie nada, będzie ciongło w dół jak dajmy na to błaz u szyi.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Prendziej Rudolf u szyi :D

hrg.pl
:
Kurde literówka wyszła :facepalm:
głaz, głaz, głaz :oops:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Hyhyyyy

hrg.pl
:
Zmówmy krótką modlitwę w intencji naszego nieodżałowanego Ciniola... :D

Gbuuu.

:
Eee no każdemu może się zdarzyć kiks literowy, co nie? Komu się nie zdarzyło niech pierwszy ciśnie głazem ( że już tak pozostaniemy w pewnej retoryce ). ;) :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
O matko ,ale potwór :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.