Moja pierwsza klamerka.
Odpowiedz do tematu

: Moja pierwsza klamerka.
Dawno chciałem sobie zrobić takie cuś , dziś w końcu udało mi się skończyć. Oczywiście jak to na początku - nie jestem końca zadowolony z efektu, ale od czegoś trzeba zacząć . Patent zajumany wiadomo skąd i komu ale trudno co mi tam. Najśmieszniejsze jest to, że takie z monety nawet specjalnie mnie nie kręcą, ale byłem ciekaw jak się toto robi. Muszę napisać wciągające zajęcie i na pewno nie jest to moja ostatnia. Muszę sobie tylko jakiś swój własny ciekawy kształt wydumać, a nie tylko pre-fałki i pre-fałki.
Przymierzam się do damastu, jak coś powstanie to się pewnie pochwalę, proszę o wszelakie uwagi i konstruktywną krytykę :wink:






Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Jak dla mnie booooomba jest świetna.

:
lepsze od oryginału :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Potężna :shock:
Podoba się mnie, i jeszcze śrubeczka na imbusiku, fajna :smile:

:
Tak po trosze to przez tą śrubkę imbusową klamra wyszła taka masywna, z mniejszym łbem nie miałem a uparłem się na nią :mrgreen:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
wygląda że wszyscy wiedzą o jaki patent na zrobienie klamerki chodzi poza mną :cry:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tak właśnie myślałem, spora musi być średnica, żeby taki łeb zrobić.
Istnieje jeszcze jeden potencjalny problem, ten gwint może niszczyć pasek, ale to już chyba proste do rozwiązania :smile:
Gratuluję takich umiejętności.


... i rzeczywiście nie idź w monety, masywna klamra w fajnym kształcie i starczy :smile:

Ostatnio zmieniony przez wielebny 2012-05-01, 23:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Biorę :grin: . Klamra zajebibi, graty

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Świetna, gratuluję umiejętności.

:
Bardzo fajna, wartko to kontynuować :]

_
work in progress
:
Świetna jest! Mam nadzieję, że niedługo pojawią się takie na sprzedaż. :wink:

:
Możesz wykorzystać szprychy rowerowe z nierdzewki.

:
Dobre...Dobre... Wódki mu dać!

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Bardzo fajna, tylko czekac na kolejne

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.