ŻUBR - Forumowiec 2013
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
to ustaliliśmy, że 42 mm to minimum ;)

:
Hendrix89 napisał/a:
42 mm to minimum

Widziałeś kiedyś na żywo kostkę o boku 42 mm?

:
Hendrix89 napisał/a:
A co do daty. Istniałaby możliwość zrobienia daty statycznej? Czyli nadrukowanie kwadrata z jedną datą na tarczy? Jakby ktoś zapytał, czemu mam taki dzień, a nie właściwy, to bym powiedział - ch** by to strzelił... znów się zepsuł :D :D :D

Widzę, że humor od rana trzyma :)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Santino,Żeby tylko. Widziałem i większe :D
Apa13, a co se bede? :P

Ostatnio zmieniony przez Hendrix89 2013-01-13, 12:45, w całości zmieniany 1 raz
:
Hendrix89 napisał/a:
to ustaliliśmy, że 42 mm to minimum ;)


dokladnie. Najlepieja bedzie sie prezentowal w przedziale 45 - 48 mm :)) . Oprawa musi byc godna Żubra cool

:
Jak dla mnie może być wielkości kostki Santina, ewentualnie takiej jak Seiko Chrono, które ma Słoniu - tylko z trochę krótszym L2L.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Cytat:
Widziałeś kiedyś na żywo kostkę o boku 42 mm?


Ja nosiłem na żywo taką o boku 44mm ;) - da radę, ale ~41 Imo byłoby optymalne :)

[ Dodano: 2013-01-13, 12:54 ]
Michał napisał/a:
tylko z trochę krótszym L2L.


No właśnie L2L to optymalny imo będzie 48-50mm :) - Jak w większości Gerlachów które są robione na uśrednione nadgarstki :P :))

Ostatnio zmieniony przez Iks 2013-01-13, 12:55, w całości zmieniany 2 razy
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Panowie, mam kostkę o boku 44 mm, a nawet dwie (Wodołaz i Parniak). I to są olbrzymy (powierzchnia zegarka ok. 1936 mm2, gdy powierzchnia kola o średnicy 47 mm (duże piloty) to ok. 1735 mm2) . A nadgarstek mam 18,5 cm, szeroki na 6 cm. Zastanówcie się albo przymierzcie coś podobnego. Amfa ministry, która ma zaledwie 41 x 45 mm wydaje się na nadgarstku dużym zegarkiem.

Ostatnio zmieniony przez mw75 2013-01-13, 13:00, w całości zmieniany 2 razy
Antisocial and faceless...
emster
[Usunięty]
:
Lume, a próbowałeś wyrysować tego watcha z "wklęsłym" kolorem łączącym obie tarczki, tak by tworzył jedną spójną linię z wypukłością tychże tarcz.

:
winter, zgadzam się, żubr to żubr.
O foce też mówiliście, że grubas, a jest super ;)

:
Piękny projekt wstępny. Gratuluje. Tarcza z napisami przepiękna.


A tym wszystkim malkontentom to wystarczyłoby założyć na cyferblacie zamiast napisu G.Gerlach znaczek Omegi i by się ślinili do monitora. :złośliwiec:

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Eustachy, żeby tylko ślinili :złośliwiec:

:
mw75 napisał/a:
Panowie, mam kostkę o boku 44 mm, a nawet dwie (Wodołaz i Parniak). I to są olbrzymy (powierzchnia zegarka ok. 1936 mm2,


Dlatego mówię, że 41mm będzie akurat ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ruskim targiem, 42 mm :))

:
Eustachy, jakby tam znaczek Omegi był, to by wszyscy pytali, gdzie pierwszą ratę wpłacać...
;-)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.