SEIKO-CITIZEN-ORIENT
Odpowiedz do tematu

:
Ale "gupiś" to jest coś innego niż 'głupiś" :P Za "głupiś' można fpyska obskoczyć ;-)

:
...Maro66, tak długo na Forumie jesteś i nie wiesz o tak oczywistej rzeczy...

:
no nie wytrybił licenci poetyki :cry:
gupi jakiś :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Chciał się w Faziego pobawić, a jak widać nie jest to takie proste :P

:
Na zlocie u się da fpysk, to sie przestanie podszywać pod oryginalnego Pluszowego :P

:
:razz:

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Jeszcze się odszczekuje! Widzita? Fazi cię wychłoszcze i wybatoży słownikami. :razz:
gupieloku
:grin:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
symela
[Usunięty]
:
zafop napisał/a:
jakoś nie mogę się przekonać do Seiko

sakreble

:
sacrebleu, sacrebleu, sacrebleu :twisted:

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Maro66 napisał/a:
sacrebleu, sacrebleu, sacrebleu :twisted:


znowu nie tak :cry:
scrable, scrable, scrable
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

masz zły dzień :razz: :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-08-22, 22:51, w całości zmieniany 3 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Taa, jasne :lol:

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
symela
[Usunięty]
:
Maro66 napisał/a:
sacrebleu, sacrebleu, sacrebleu

znam też takie ładne francuskie słowo,pisuar

[ Dodano: 2012-08-22, 23:38 ]
ciniol napisał/a:
masz zły dzień

cinol,czy wiesz jak się pisze słowo houszpuker,moja babcia często go używała...

:
symela napisał/a:

cinol,czy wiesz jak się pisze słowo houszpuker,moja babcia często go używała...


Nie znam tego określenia, ale z pisownią to jest tak że piszesz jak słyszysz. Nie ma reguł. Ostatnio podejmowane są próby usystematyzowania pisowni gwary ale jak dla mnie to jest to działanie na siłę - jeśli uwzględnimy mnogość "podgwar" w zależności od regionu Śląska.
Facet z Rudy Śląskiej niekoniecznie dogada się w 100 % z gościem z wioski spod Raciborza.

Jedyne co mi się kojarzy to że jest to coś z domem związane?
Z niemieckiego "zuhause" uproszczona hause, house ale "puker" to nie wiem :cry:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-08-22, 23:49, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
...proponuję zaprzestać rozważań o słowach wszelakich w tym wątku

symela
[Usunięty]
:
Cytat:
Ale "gupiś" to jest coś innego niż 'głupiś" Za "głupiś' można fpyska obskoczyć
_________________

no tak

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.