Nowe modele od DEEP BLUE
Odpowiedz do tematu

Woytec60
[Usunięty]
:
Na choinkę jak znalazł...tylko pora roku nie ta :złośliwiec:

:
Erolek napisał/a:
Nieglupi.

Takie Big Mako Blue, tylko bardziej.

Pozdrawiam
Eryk


Chyba z big mako to on nie ma nic wspolnego hmmm

:
Nie tracą ani chwili Panowie z DB.

Dziś doszedł kolejny tryciak :D

Daynight 65 T-100 Automatic – 65 Tritium Tubes Black Dial

45mm Case, 52mm Lug to Lug 15.5mm Thick, 316L Stainless Steel

Automatic Seiko Nh 35 Movement, 24 Jewels, 21,600 VPH , Manual Wind and Stop Second ( Hack)

33mm Dial opening, Sapphire Crystal, Inside Ar Coating, Screw Down Case Back, Wave Dial, Screw Down Crown

120 click Unidirectional Bezel

Water Resistant- 300m/1000 Ft

Bracelet 22mm Lugs , 22/20 (20mm Clasp) Divers Wetsuit Extension, 4 Micro Adjustments, Half Links, Full links , Screw in Links, 4.5mm thick , Divers Safety Clasp

Tritium Tubes Total 65 Tubes Dial -61 tubes , Hands 3 tubes , 12 oclock Pip 1 trititum tube

61 total tritium tubes on the dial -Hour markers and Minute Markers filled with Tritium tubes as follows:

Black Dial -Tritium Tubes. Hour Markers -Orange Tubes (12 o’clock -2 Orange Tubes ), Minute Markers –Green Tubes ,Hands – Orange Tubes


Cena znośna rozmiar także i do tego seiko.

Mnie biały nawilża oj zajebibi jest :)

http://www.deepbluewatches.com/da65tut1trau.html

:
Przecież te tubki to nawet na zdjęciu widać, że krzywo wklejone :P

Edit: Literówka

Ostatnio zmieniony przez nick555 2013-02-07, 22:00, w całości zmieniany 1 raz
FORZA Robert!
RK WRT
:
Jestem na nie :/ - koperta taka jak w tryciaku popularnym swojego czasu na forum - tylko, że tamten kosztował "nieco" mniej a specjalnie dupy też nie urywał. DB imo odgrzewa kotlety hmmm :/

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
co prawda to nie o nowych DP, ale nie mogę się zdecydować, bransoleta czy pasek, jak sądzicie???




zyj terazniejszoscia
:
Dla mnie bransoleta, wiem, bo nosiłem.

:
Dla mnie też, ona jest przecież całkiem wygodna i nie ekstremalnie ciężka jak się nad tym zastanowić ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Kajdan !

:
Tylko stal.

:
Bransa :) mógł byś go pokazać na łapce pls. :)

:
Mój tak wyglądał



:
Jest kawał zegara :shock: jaro19591 ty miałes chyba DB ME ?, duze sa róznice wizualne , chodzi o gabaryt .

:
Ten model od początku mnie kręci , boje się jedynie że przytłoczy mnie rozmiarem mam nadgarstek 17...

:
revolta napisał/a:
Jest kawał zegara


Ja też miałem - pomarańczowego - to JEST kawał klocka, jakby na to nie patrzeć, Boschett przy nim wyglądał jak zabawka :)) W sumie to bardzo fajny zegar był, tylko ten pomarańcz taki blady jakiś :głową w mur: Gdyby był bardziej wyrazisty to by pewnie został ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.