Hexa Watches
Odpowiedz do tematu

:
Chyba szału jakiegoś z liczbą rezerwacji nie ma (300 szt? poprawcie mnie). Niemniej jak pokażą prototyp na ręce, to może wtedy ruszyć, więc lepiej klepnąć teraz, skoro to i tak nic nie kosztuje. Sam jeszcze nie wiem, czy będę finalizował ten zakup - na razie dolar szaleje, a 640 $ to się już ronbi kwota, fak.

hrg.pl
:
ale na raty w sumie więc tragedii nie ma :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
split napisał/a:
Chyba szału jakiegoś z liczbą rezerwacji nie ma (300 szt? poprawcie mnie). Niemniej jak pokażą prototyp na ręce, to może wtedy ruszyć, więc lepiej klepnąć teraz, skoro to i tak nic nie kosztuje.


Z tego samego zalozenia wychodzac klepnalem 2 szt w roznym wykonczeniu kopert ;)

split napisał/a:

Sam jeszcze nie wiem, czy będę finalizował ten zakup - na razie dolar szaleje, a 640 $ to się już ronbi kwota, fak.


Taaa a jak beda wysylac jak Boschetti tylko fedxem to z +400 pln vatu i cla dojdzie....

Tak czy siak... bedzie taki jaki wydaje sie ze jest z renderow /mi slina cieknie :wink: / - sie klknie. Najwyzej sie miesiac pojedzie na pasztecikach z kogutkiem, chlebku i czarnej herbacie :wink:

Pozdr
s

:
strix napisał/a:
Najwyzej sie miesiac pojedzie na pasztecikach z kogutkiem, chlebku i czarnej herbacie :wink:


A Ty wiesz, że ja na to nie wpadłem :?: :roll: :shock: :razz:


:mrgreen: :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Zmodyfikuj o codzienną wizytację paru marketów - między 16 a 18 można zdrowo wtrząchnąć za fryko :mrgreen:

Gburek.

:
Też się zapisałem, podoba mi się sinn-owatość i umiejscowienie koronki :)

:
strix napisał/a:
OK ale Waszym zdaniem to seiko jest gorsze konstrukcyjnie? mechanicznie? materialowo? Jest bardziej awaryjne?

Pomijam ciekawosc i wyglad /pelny dekiel/

Co do opoznien fabryki nie wiem, czemu ale po przejsciach RedSea z zamowiona partia mialem przeczucie ze Hexa za jakis czas spotka sie z tym samym problemem. Za duze straty poniosla Miyota podczas kataklizmu i jak widac nie otrzasneli sie jeszcze.


s.


Tak jak mówi Rudolf, Miyota jest nowsza. Zmian pokoleniowych nie ma wprawdzie :lol: , ale jest wyższe taktowanie - teoretycznie chod powinien być bardziej równomierny. No i fajnie cyka ;-)
6R15 to sprawdzony i doskonały mechanizm, natomiast pamiętam jak kiedyś ETA sie dowartościowywała cytując wyniki pomiarów, z których wynikalo że wprawdzie finalnie - dokładność Seiko jest taka sama, ale za to są większe odchylenia w trakcie pracy. Czyli jak w trakcie pełnego cyklu pracy 2892 notowała maksymalne odchylenie załóżmy w paśmie -3/+6, to Seiko miało -7/+7.
Oba mechanizmy to świetny wybór IMO.

:
Spy photos z oceanictime:


:
Zapięcia już widziałem. Patent jak w Boschett, swoją drogą bardzo, bardzo wygodny.

Ale - w obliczu tego, co i za ile oferuje G.Gerlach nie wiem, czy jednak nie wypiszę się z Hexy...

Ostatnio zmieniony przez Dominik 2012-02-18, 21:04, w całości zmieniany 1 raz
hrg.pl
:
Ciekawe kiedy się upomną o pieniążek :)
Kurde, ciężko się ten rok zapowiada w kwestii finansów/wydatków :cool:

:
Cezar napisał/a:
ciężko się ten rok zapowiada w kwestii finansów/wydatków :cool:


no niestety, ostatnio mi wpadło kilka zegarków na wishlistę, a budżet nie jest z gumy z niestety, na Hexę też jestem zapisany, ale zobaczymy czy się wstrzelę z maniem kasy w termin płatności :mrgreen: :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Tak patrząc po tarczy to szału nie ma...

A coś o tym zapięciu bliżej mozna?

FORZA Robert!
RK WRT
:
Zapięcie wygląda, że będzie jak u boschetta. Poza tym ma fajne logo. :) IMHO bransoleta i koperta są świetne, a tarcza właśnie jakoś już nie porywa.

:
Ale ono zapięcie się jakoś specjalnie otwiera? Z tych zdjęć wygląda na masywne, fajne.

FORZA Robert!
RK WRT
Blaz
[Usunięty]
:
To jest taka mini przedłużka, którą można zwiększyć/zmniejszyć obwód bez zmiany ilości ogniw/używania śrubkowkrętakowykrętaka. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.