Wiosenne dylematy zakupowe
Odpowiedz do tematu

:
Oooo! Dociąłeś! No i jest git chyba, choć ja bym wolał jakby się zwężał.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Wciągnąłeś się w te zwężane paski Nikuś :!: :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
nick555 napisał/a:
Oooo! Dociąłeś! No i jest git chyba, choć ja bym wolał jakby się zwężał.


obejrzysz se w piatek :)

:
Deep Blue jest cool


nawet na gumie :grin: .

:
Podobnie jak prezesso śmiem twierdzić byś się wstrzymałi do Boschetta dozbierał (lub innego wypasu).
Nie jesteś chyba student co ma kilka stówek na cały miesiąc do przezycia więc wstrzymaj się na miesiąc / dwa i kup konkret maszynę a nie rozmieniasz sie na drobne.

Takie moje danie.
Ewentualnie idź na zlot i pomacaj Sumo...jak nie zakochasz się to doskładaj i kupuj Boschetta.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Darecki
[Usunięty]
:
Koncepcja pisarowska podobała mi się od zawsze :grin:

:
W wariancie "dozbieraj do konkretu" jako alternatywą dla Boschetta zastanawiam się nad Helsonem - albo Tortugą taką jak ma Machlo, albo Sharkdiverem :razz:





Jeden albo drugi wariant w stali :wink: Jeden minus to chyba bransoleta jest identyczna jak w Artego :sad:

Teraz mam poprostu niedosyt zegarkowy, bo nie mogę się nacieszyć Artego :sad: - stąd kombinacje. :roll: Pewnie jak już zamiennik dojdzie i będzie wsio wpariadkie to będę mógł uzbierać na konkret :razz: Teraz zadowolę się np. monsterkiem :razz:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-04-20, 11:19, w całości zmieniany 2 razy
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984 napisał/a:
W wariancie "dozbieraj do konkretu" jako alternatywą dla Boschetta zastanawiam się nad Helsonem - albo Tortugą taką jak ma Machlo, albo Sharkdiverem :razz:


Wybór oczywisty: Shark Diver :razz: , tylko nie wiem, który? :???: Oba .. :idea: :grin:

:
A co najśmieszniejszy - wychodzi taniej od Boschetta mimo, że jest ponad 150 dolców droższy :shock:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
bierz Helsona :)

:
Oba świetnie wyglądają na grubym, brązowym, handmejdzie .. W sieci jest sporo zdjęć ..
Z tym, że nie nacieszysz się nim zbyt długo .. :twisted: :evil: dokonam wymuszenia rozbójniczego na ulicy w Białogardzie .. :idea:
Możesz spróbować zapolować na WUS na używkę, za ok. $400-450 można trafić ..

Rudolf napisał/a:
bierz Helsona :)

Rudi dobrze gada, Boschett się zrobił jakiś taki .. hmm ... pospolity :???: Trzy w Polsce wystarczą, w kategoriach bowa to już tłum użytkowników .. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-04-20, 15:41, w całości zmieniany 1 raz
:
Jak już wydaję taką kasę na zegar, to niech on już pachnie nowością i będzie idealny :razz: Na Wus się ostatnio zarejestrowałem i przeglądam bazarek, bywają fajne okazje. Teraz zdaje się Boschett leży za 4 stówki prezydentów, ale najgorsze jest to, że większość sprzedających ma obiekcję na wysyłkę do PL.

Edyta. Nie zrozumcie mnie źle :wink: Boschetta też posiądę, tylko po prostu nieco później :mrgreen: Pospolitość mi zupełnie nie stanowi :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-04-20, 15:44, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
+1 dla Helsona z Miyotą 9015 :)

Darecki
[Usunięty]
:
Nie kupuj teraz Monstera :!:
Wstrzymaj się 10 dni i zamawiaj Tortugę albo Boschetta :razz:

:
Na bazarku WUS już kilkakrotnie pytałem wystawiającego czy wyśle do PL , dwa razy napisali że sprzedany już , a kilka razy mój "ulubiony" tekst "Sorry no international shipping"
:evil: MoFu .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.