Portugalczyk - wersja ze srebrnymi subtarczami
Odpowiedz do tematu

:
Ale szósteczkę to masz Bracie mizerniutką... :lol: :razz: :mrgreen:

:
Nie podoba mi się, że zaczynają wątki ginąć jak na kizi mizi. :???:

Blaz
[Usunięty]
:
Nie giną. W koszu są. :grin: Tam gdzie miejsce flejmów.

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-10-22, 12:06, w całości zmieniany 1 raz
:
Przeczytałem przed chwilką to co zostało wycięte.
Uważam, że Blaz, Alamo i Svedos wykazali się dużą cierpliwością. Ja gdybym wcześniej to przeczytał na pewno proponowałbym drastyczniejsze ruchy :twisted:

:
Jakby nie było największą wadą tego parnisa jest to, że każdy kolor cudny i nie wiadomo na co się zdecydować :mrgreen: A wady występują, bo nie ma nikogo między wykonawcą a odbiorcą, w sensie kontroli jakości.

Super Podpis Bulwo
:
To nie wada, to dobra przyczyna aby zanabyc rodzinke :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Wlasnie dotarl. Pierwsze wrazenie - jest BARDZO DUZY! Ogledziny z lupka - zadnych ewidentnych wad nie widze, obejrze jeszcze jutro w swietle dziennym. Nakreca sie bez problemu.

:
to fajno !
Zbyszke zrób fotki i wstaw w tym temacie .

:
Głośny ?

Sprawdź czy wskazówki są dobrze osadzone.

:
No, slychac go. Ale wcale nie bardziej glosny od automatow Felsy, wiec to mi nie przeszkadza. Wskazowki - na razie nic zlego nie widze, poruszaja sie :grin: .

:
zbyszke, jestem ciekawy Twojej opinii ale tak po kilku dniach użytkowania

:
zbyszke napisał/a:
No, slychac go. Ale wcale nie bardziej glosny od automatow Felsy, wiec to mi nie przeszkadza. Wskazowki - na razie nic zlego nie widze, poruszaja sie :grin: .


W moim jednym wskazówka rezerwy była krzywo osadzona - jakbym nie zauważył to pewnie zaraz byłaby rysa na tarczy. A tak 30s pracy - i po problemie :!:

:
Szkoda, ze nie bylo go w Zgierzu :)
Niech sie nosi i daj foty!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Prosze bardzo, oto delikwent. @swedos: miales racje, bardzo wygodnie sie nosi, mimo swojej wielkosci. Pasek z "chinskiego smoka" - twardy jak cholera, ale musze powiedziec, ze klamra mi sie podoba, dopasowana stylem do zegarka, dla mnie odbiega zdecydowanie "in plus" od paska.





Mechanizm piekny, ale nie chodzi zbyt dokladnie, przez 4 doby (zwykle mierzone o godzinie 0715-0730, przed wyjsciem do pracy) przyspieszyl +19, +24, +20, +17s/24h, czyli w sumie 1 minute 20 sekund. Zdecydowanie za duzo jak na nowy zegarek, i co najgorzej, nie widze jakiejs duzej regularnosci. Co myslicie, chyba dac go do rozebrania i nasmarowania?

Rezerwa chodu naciaga sie na wskazniku na maksymalnie 42 godziny. Od prawie dwoch dob jest nie nakrecany, w tej chwili wskaznik rezerwy jest na -1h i zegarek dalej idzie. Ale tu rozumiem, ze to kwestia przestawienia wskazowki, nic wielkiego?



:
Zbyszku a u kogo/gdzie go kupiłeś, zwykle na tym werku odchyłka dobowa to jakieś plus/minus 5 sekund, wartości które podałeś są zdecydowanie nie O.K., myślę że trzeba go poddać co najmniej regulacji.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.