Spamerka o żabowatych 2014/2015 vol. 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Baranek jak na progach w maluchu facepalm

:
Nie miałem na myśli żadnego baranka bo to już zostało ustalone, że wygląda to jak kupa.
"2 faktury" były skrótem myślowym. będzie mieszane gładkie z matowym (mam nadzieję).
Lepij? :popcorn:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
rmaya napisał/a:
Nie miałem na myśli żadnego baranka bo to już zostało ustalone, że wygląda to jak kupa.
"2 faktury" były skrótem myślowym. będzie mieszane gładkie z matowym (mam nadzieję).
Lepij? :popcorn:



pifko

:
A powiedzcie, tam na bezelu potrzebne na tej części mosiężnej te kropki i kwadraciki?

FORZA Robert!
RK WRT
:
Jeśli nie problem je wykonać to dla mnie są jak najbardziej OK i fajnie pasują do tarczy

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Spojrzałem kolejny raz i przyznaję racje, bez nich jakoś nie tak

BTW, pytanie do GG, czy koperta jest juz w 100% gotowa, to co macaliśmy w Zgierzu to już był gotowy sampel? No i pomny doświadczeń z Otagosami w których każdy bezel kręci się inaczej, tam damy radę ujednolicić w dobrą stronę?

FORZA Robert!
RK WRT
:
A w ogole znamy jakis orientacyjny termin realizacji? 2015 czy pozniej? :)

:
POZOR POZOR!

Wygląda że lista zamknięta. pifko

Proponuję teraz następujące rozwiązania.

1. Tworzymy formalna listę rezerwową - ponieważ w takim tempie jeszcze nam się forumka nie rozeszła :shock: i na bank będą zaraz kolejni chętni.

2. Listę szpamerów weryfikujemy PO ŚWIĘTACH 28/12. Na razie potwierdzonych jest około 60 sztuk, mam nadzieję że ten termin nie jest dla nikogo problemem. Jeśli jest, to mi napiszcie PW i ustalimy dogodniejszy.

3. Głosowanie proponuję przeprowadzić po Nowym Roku od razu, żeby przystąpić do realizacji projektu już w styczniu.

My ze swojej strony już pracujemy nad dokumentacją do koperty w mosiądzu. Jej finalna wodoszczelność będziemy mieć potwierdzoną po testach, i KAŻDA koperta będzie testowana oddzielnie. Nikt nie będzie pisać bzdur "WR PIERDYLION" i dla kogo ten wywiad . Koperta zostanie wykonana wg. wszelkich reżimów dla zegarka WR200, tj. taka będzie grubość dekla, szafiru, takie same uszczelki i ich ilość, tak samo zakręcana koronka (tu jeszcze może być zmiana, ale nie sądzę). Jedyną niewiadomą jest zachowanie korpusu koperty, i to będziemy weryfikować praktycznie. Dostaniemy wszyscy sprawdzony produkt z jasną informacją jakie ma parametry szczelności.

:
ALAMO napisał/a:
3. Głosowanie proponuję przeprowadzić po Nowym Roku od razu, żeby przystąpić do realizacji projektu już w styczniu.


pifko pifko

:
a glosowac bedziemy nad czym?

beceen | ***** ***
:
nad ceną? :popcorn:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
beceen napisał/a:
a glosowac bedziemy nad czym?


mamy 3 alternatywne projekty - wygra jeden ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Panowie, może to przerost formy nad treścią, ale może dałoby się wyrezać łapę żabola na koronce zamiast mieć ją na sekundzie, a nawet jeszcze wpuścić tam lumę w korespondującym kolorze?
Ponieważ moje propozycje często nie wywołują specjalnego aplauzu, więc jakby nikt nie poparł to pozostanę bez urazy :oops:

:
Ale ta łapka robi ten projekt...

FORZA Robert!
RK WRT
:
ALAMO napisał/a:
POZOR POZOR!

2. Listę szpamerów weryfikujemy PO ŚWIĘTACH 28/12. Na razie potwierdzonych jest około 60 sztuk, mam nadzieję że ten termin nie jest dla nikogo problemem. Jeśli jest, to mi napiszcie PW i ustalimy dogodniejszy.


61 pifko

InfectedControl a.k.a. Dawid
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.