Otago at home :-)
Odpowiedz do tematu

:
blaise, to teraz ktoś zajechał bezel był ok facepalm
34. Dorian06
35. willix
przyznać się ???

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
a jakie to ma znaczenie?

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Emre, takie, że można się przyznać co i jak :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, przypuszczam, że ten kto to zrobił przyznał się Gerlachom. Przecież nie musi tego upubliczniać ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, pewnie i tak :D

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
1. dzięki Gerlachom za możliwość pomacania i noszenia obu zegarów - super sprawa ! :))

2. bezel - no i tu mam problem bo nie pamiętam..., jak nie było wcześniej to znaczy że ja zaliczyłem gdzieś przytarcie. zgłaszam się !

Dodam , że nie pamiętam nie dlatego że czytałem za dużo - do czytania zakłada się g-shocka.

Ostatnio zmieniony przez willix 2014-02-25, 08:07, w całości zmieniany 1 raz
:
Zgadzam się z przedmówcą
willix napisał/a:
1. dzięki Gerlachom za możliwość pomacania i noszenia obu zegarów - super sprawa ! :)) ...



kornel91 napisał/a:
blaise, to teraz ktoś zajechał bezel był ok facepalm
34. Dorian06
35. willix
przyznać się ???

Wywołani do tablicy odpowiedź dali.
Ode mnie wyjechał cały i zdrowy.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dobra dobra nie pękajcie, oficjalnego śledztwa nie będzie. :))

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2014-02-25, 09:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Svedos napisał/a:
Dobra dobra nie pękajcie, oficjalnego śledztwa nie będzie. :))

;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
takie właśnie już miałem przed momentem niejasne uczucie że ktoś mnie obserwuje .... trzaski w telefonie dziwne.... hym......


ale tak już ??? tak zaraz ??? :)) :)) :))

Ostatnio zmieniony przez willix 2014-02-25, 10:55, w całości zmieniany 1 raz
:
Svedos, czyli co? To zamówienie na skopolaminę już nie aktualne? :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
He he he

Maras68
[Usunięty]
:
takie straty jak przytarty bezel czy zajechane szkło na pewno Dyrekcja zaliczyła do realnych zdarzeń dnia codziennego i karać nie będzie :D

:
Maras68, słusznie prawisz,...a pomarańczka jutro ruszaw dalszą drogę :))

:
Dzis widziałem dwa gerlachy w tym otago pomaranczke w programie ''nowy gadzet'' na TVN turbo

Fajnie ! micha sie usmiechneła ,

Ostatnio zmieniony przez revolta 2014-02-27, 04:52, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.