Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Machu napisał/a:
Dorian06 napisał/a:

Edyta. Jeden z dożywociem wyleci jak kupię innego z dożywociem. :D A w zasadzie dwa. :))


Takie dożywocie z warunkowym :D

:D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06,

Mnie męczy wersja z czarną tarczą.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Szymon napisał/a:
Dorian06,

Mnie męczy wersja z czarną tarczą.

Jakiś czas temu był czarnuch na bazarze i to w rewelacyjnej cenie, bo miał coś na kopercie. Do dziś nie mogę sobie wybaczyć, że go nie kupiłem. :wkurzony: :głową w mur:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06,

Mi dwie takie okazje przeszły koło nosa w styczniu. Nie na ten zegarek ale generalnie na świetny zegarek w świetnej cenie.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Szymon napisał/a:
Dorian06,

Mi dwie takie okazje przeszły koło nosa w styczniu. Nie na ten zegarek ale generalnie na świetny zegarek w świetnej cenie.

:(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:


Takie coś mi ostatnio wpadło w oko

"Czekanie sprawia że gorzknieje cała słodycz w nas"
:
Tym razem chociaż dobrze kreski na tarczy postawili :D

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
i sellite włożyli

"Czekanie sprawia że gorzknieje cała słodycz w nas"
:
Dorian06, pamiętam, chyba za 11 tysi poszedł. To tak żeby pognębić tych co szukają teraz.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314 napisał/a:
Dorian06, pamiętam, chyba za 11 tysi poszedł. To tak żeby pognębić tych co szukają teraz.


Praktycznie no brainer hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Nowy właściciel wydał kilkaset CHF na naprawę koperty, ale i tak raczej nie wyszedł na tym źle. Fajny zegarek do noszenia na co dzień, i IWC jednak jest bardziej "kto ma wiedzieć to wie" niż Rolex czy Omega.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314,
kilkaset CHF to wyszło mu max 15k za całość. To dalej tanio.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
arek314 napisał/a:
Dorian06, pamiętam, chyba za 11 tysi poszedł. To tak żeby pognębić tych co szukają teraz.

A pamiętasz kto kupił lub kto sprzedawał :?:

Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2023-02-15, 21:44, w całości zmieniany 1 raz
Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Kto sprzedawał to pamiętam, a żeby zobaczyć kto kupił to muszę sobie hasło do Kizi przypomnieć ;)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Nie mogę do tego dojść, pamiętam że gadałem z kupującym później jak już odebrał zegarek z serwisu. Ale to było na tapatalk i ok 2018.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.