Pokaż swoją beczkę
Odpowiedz do tematu

:
Jak się trafi nowa oryginalna tarcza to faktycznie można wymienic, ale imo dramatu nie ma :)

Ну, погоди! :wkurzony:
:
pmwas napisał/a:
Jak się trafi nowa oryginalna tarcza to faktycznie można wymienic, ale imo dramatu nie ma :)


Pewnie ! Plamka dodaje uroku :) Lumnąć wskazówki i tyle.

GRATY Strzała :!:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Dzięki ;)
Pewnie trochę w takim stanie będzie się nosić, ale przyjdzie czas i na jakieś upiększenie

:
Aż dzisiaj odkurzyłem swoją Beczkę :twisted: Troszkę przepolerowałem szkiełko, zdjąłem bezel i wyskrobałem syf, który się pod nim przez te parę lat uzbierał... :mrgreen: No i moim zdaniem wygląda świetnie :wink:







Pozdrawiam,
Bartek
:
Wypełnij jeszcze te ubytki na bezelu, i będzie malinowo :!:
Nie każe ci się walić, bo mam taką :D

:
...wskazówkom też by się środek przydał ;)

:
Aż takich zdolności manualnych nie mam :wink: Raczej poszukam bezela w ładniejszym stanie, chciaż może to być trudne...Generalnie to mi to jakoś bardzo nie przeszkadza. Zegarek już trochę ma, pewnie trochę przeszedł. Ważne że środek jest po remoncie i pięknie tyka :mrgreen:

Pozdrawiam,
Bartek
:
...tak se teraz skojarzyłem, że ja też taką posiadam :mrgreen:

:
bartek.siwiec napisał/a:
Aż takich zdolności manualnych nie mam :wink: Raczej poszukam bezela w ładniejszym stanie, chciaż może to być trudne...


Do odnowienia bezela wystarczą umiejętności plastyczne 2-latka :wink:
Bo co tam można spieprzyć ?

Wskazówki to już niech raczej zrobi fachowiec.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Farba modelarska, lakier do paznokci - cokolwiek co jest pod ręką i uzupełnisz bezel. Jeżeli krzywo wyjdzie, zmażesz i poprawisz.
Bezel to żadna filozofia :)
Wskazówki, też nie są trudnym tematem.

sylwek
[Usunięty]
:
wahin, ja do wskazówków bym sie nie dobierał , bo jak kiedyś się dobrałem to qwa zygarek był do wyrzucenia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Hmmm... to duży sukces... z reguły kończy się tylko na wskazówkach...

Ну, погоди! :wkurzony:
Spam
[Usunięty]
:
...Pany... poco uzupełniać braki na bezlu... i tak przeca wiadomo że na portkach się wytrze :mrgreen:

:
sylwek ja jak się wziąłem za postarzanie tarczy to nadawała się tylko na śmietnik historii :P

:
Mam tylko jednego ruska, to se chociaż raz na jakiś czas przyspamuje w tym dziale :lol:


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.