Nowe modele Parnisów
Odpowiedz do tematu

:
40mm taki sympatyczny maluch :))

:
Słoniu napisał/a:
40mm taki sympatyczny maluch :))



Ja miałem chwile 44mm on jest mierzony chyba od tych wypustów przy koronce tak wiec te 40mm to.... moj 44mm byl taki sam jak monster a on ma 42mm

:
To zmienia postać rzeczy hmmm 40mm to teraz faktycznie mało :głową w mur:

:
Słoniu napisał/a:
To zmienia postać rzeczy hmmm 40mm to teraz faktycznie mało :głową w mur:


U mnie tak było .

:
revolta napisał/a:
on jest mierzony chyba od tych wypustów przy koronce


Jest mierzony normalnie i realnie ma te 40mm bez koronki. Kolejny raz powtarzam, że przy tej kopercie to jest optymalny rozmiar :) To na pewno nie jest duży zegarek, ale również na pewno, nawet na dużej łapie nie wygląda na zegarek mały ;) Tu foto Invicty ojca na mojej łapie ;)



W podobnym okresie miałem małe mako które wydawało mi się przymałe - ta Invicta nie, pomimo, że nominalnie jest o 1,5 mm mniejsza. Do tego, nowe suby (a te nowe parniaki to klony tych nowych)mają szersze uszy, więc optycznie wydają się większe ;)

Słońu - zobacz jeszcze na Kizi galerię Carlito z GMT masterem II - on ma kawał łapy, a zegarek mimo to nie wygląda na zbyt mały prawda? ;)

Ostatnio zmieniony przez Iks 2013-02-15, 21:31, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
revolta, - no łapy jak ty nie mam i pewnie z 10-15kg mniej, jednak lubię tak 42mm w przypadku toolwatchów, 39-40 to może mieć garnitura ;) pifko

:
Łukasz nie moge znalesc foty , zegar kupowałem od olka suba z czysta tarcza miał 44mm w specyfikacji ale jak go mierzyłem na wszystkie sposoby to te 44 mm wychodziło od tych wypustów

:
Ale 44 ja się zgadzam, że mogło być Bóg wie jak mierzone, bo to nie jest chyba żadna standardowa koperta. Rolki są w 40mm i klony tych kopert tłucze każdy jak pisał Alamos. MQJe, Alphy, Bajgle, Parniaki - to wszystko ma 40mm, Rolki też ;) A zresztą MQJa chyba miałeś chwilkę??

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Parnis Carrera :shock:



:shock:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Grubo :shock:


:
To jeszcze inspiracja czy już o jeden most za daleko? :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2013-03-01, 16:37, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, już blisko drugiego brzegu :P

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Michał, - przecież Alamo to nawet ma plask

:
Słoniu, :shock: nie wiedziałem.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
To stary model jest ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.