Allegro
Odpowiedz do tematu

:
chomior napisał/a:
Ujmę to tak, za wałek z koronką jestem w stanie załatwić uszatkę dla dobrego człowieka :wink:

No ja piszę PW :cool:

:
Aronus napisał/a:
Gumshield no to gratuluję, raz się wygrywa raz się przegrywa. Następna będzie moja :twisted:

Generalnie wycofałem swoja ofertę, facet sie wściekł gdyż przez te przedłużanie już 2 osoby się wycofały i zamiast zarobić, tracił i lepiej żeby sie skończyła o czasie, wiec ja sie spytałem ze mogę ja przygarnąć ale za kwotę za która wygrałem. Nawet nie namawiałem :)
Z jednej strony sie bardzo ciesze, z drugiej ...na osłodę po wczorajszej hecy z allegro kupiłem sobie co innego :roll: ....i znów naciągnalem budżet :neutral:


Edit:
chomior,... pisz jaki wałek i kogo koronka :razz: .......

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-09-13, 23:03, w całości zmieniany 2 razy
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Wałek naciągu z koronka do uszatki.

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
chomior napisał/a:
Wałek naciągu z koronka do uszatki.

Takiego towaru nie posiadam :)

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Gumshield napisał/a:
Aronus napisał/a:
Gumshield no to gratuluję, raz się wygrywa raz się przegrywa. Następna będzie moja :twisted:

Generalnie wycofałem swoja ofertę, facet sie wściekł gdyż przez te przedłużanie już 2 osoby się wycofały i zamiast zarobić, tracił i lepiej żeby sie skończyła o czasie, wiec ja sie spytałem ze mogę ja przygarnąć ale za kwotę za która wygrałem. Nawet nie namawiałem :)
Z jednej strony sie bardzo ciesze, z drugiej ...na osłodę po wczorajszej hecy z allegro kupiłem sobie co innego :roll: ....i znów naciągnalem budżet :neutral:

No to widzisz ja przedobrzyłem, nie licytowałem wczoraj wiedząc, że są przedłużone aukcje i spokojnie czekałem na dzisiaj. Gdyby nie ten bałagan z przedłużeniem to bym normalnie stanął do aukcji. No, ale nie zawsze można wygrać, także jeszcze raz gratki :!:

:
No i jak tu wierzyć ludziom :twisted:

To na dowód, że pisałem do sprzedawcy i jego odpowiedź.


The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev, ale on miał ciśnienie na allegro za ten numer i sam stweirdzil ze aukcje wygralem ja :) Zreszta przeczytajcie jego powody odwolania

Ostatnio zmieniony przez Monter 2011-09-10, 21:56, w całości zmieniany 1 raz
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Swoją drogą bajzel był niezły. Dostałem informację, ze przebito moją oferte na >1min przed końcem i... cisza. Sprawdzam aukcję... do końca 23h :shock: . Potem dotarło do mnie, co się stało. Ale w tym przypadku zakończyło się bez dalszych zmian, nie skorzystałem z przypadkowo otrzymanego przywileju rewanżu, bo mój szwedzki kolega z WUS naciągnął mnie na ogromną kwotę i to, o zgrozo, za damkę :wink: !!! Faktem jest, że zaistniała sytuacja mocno utrudniła pracę snajperom :twisted:

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2011-09-10, 21:49, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Niespecjalnie, bo Snajper będzie snipował w najlepsze w nowym terminie, z ceną jaką mu zadano :-)

:
Ale jeśli aukcja de facto się kończy i przedłużona zostaje w momencie zakończenia, to snajper chyba i tak oddał swój strzał, dobrze myślę?

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Tak, po czym zaatakuje znów :-)

:
Gumshield napisał/a:
nawet urwalem sie z piwa od kumpli by przypilnowac aukcji a tu taki babol :neutral: co inne aukcje ktore licytowałem, skonczyly sie o czasie


Nie słyszałeś o snajperze?
Czasy zrywania się z imprez dla aukcji minęły już kilka lat temu...czas nadrobić zaległości : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Gumshield napisał/a:
nawet urwalem sie z piwa od kumpli by przypilnowac aukcji a tu taki babol :neutral: co inne aukcje ktore licytowałem, skonczyly sie o czasie


Nie słyszałeś o snajperze?
Czasy zrywania się z imprez dla aukcji minęły już kilka lat temu...czas nadrobić zaległości : )


Tak słyszałem ale wolę to robić manualnie osobiście :wink:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
I ja też! Te emocje w ostatnich sekundach :cool:

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Eee tam ...
A wiecie jakie ze Snajperem sa emocje :lol: :?:
Wracam kiedyś do domu po weekendzie, miałem nastawionych kilkanaście aukcji z których liczylem że wygram może dwie. I w istocie, dwoch ... nie wygralem :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.